Автор Тема: Се продава мотор VR6 2.8  (Прочитано 2784 пати)

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #15 на: Ноември 03, 2018, 14:48:39 pm »
Бамп. :)

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #16 на: Ноември 17, 2018, 14:07:16 pm »

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #17 на: Ноември 28, 2018, 16:30:51 pm »
Цена: 280 ЕУР Контакт 077 950 838.
« Последно менување: Ноември 28, 2018, 16:48:54 pm 386ka »

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #18 на: Декември 13, 2018, 08:34:00 am »
Бамп

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #19 на: Мај 19, 2019, 10:30:02 am »
Сѐ уште се продава. Ако има интерес, можам да обезбедам ЕКУ и МАФ.

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #20 на: Јуни 29, 2019, 10:23:32 am »
Бамп - 200 евра.

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #21 на: Јули 03, 2019, 09:46:04 am »
Никој? На форумов има неколку VR6-ки, таман е за резерви делови или проект. :)
Треба да ослободам простор, така што цената е флексибилна.

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #22 на: Јули 10, 2019, 17:59:39 pm »
Бамп. :)

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #23 на: Јули 23, 2019, 19:17:27 pm »
Бамп! :)


Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4114
 • хаУс мајстор
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #24 на: Јули 23, 2019, 19:33:54 pm »
Ако ти е за место донеси го кај мене у гаража. Може со тек на време да се гушне со Пасатот :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #25 на: Декември 01, 2019, 22:36:52 pm »
Бамп - 10.000 МКД.

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 753
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Се продава мотор VR6 2.8
« Одговори #26 на: Јануари 07, 2020, 23:16:26 pm »
БАМП повторно. :) 150 евра.