Автор Тема: Opel Astra H MP3 Module  (Прочитано 1249 пати)

Отсутен affect

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 38
Opel Astra H MP3 Module
« на: Септември 22, 2018, 15:28:41 pm »
Поздрав дечки. Ме интересира дали има некој искуство со вградување на мп3 модул или познава некој авто електричар кој што може да заврши работа.
https://ibb.co/ksQsNU             - за ова се работи.