Автор Тема: 2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport  (Прочитано 73260 пати)

Отсутен Diesel

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2735
Одг: 2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport
« Одговори #675 на: Април 29, 2020, 12:01:15 pm »
Можам да ти завршам работа после празниците, ако сакаш...
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.