Автор Тема: Собирче - 22.04.2018  (Прочитано 33778 пати)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #135 на: Април 26, 2018, 15:19:57 pm »
Кај мене на работа дојди кај жас од напред големиот паркин, паркирај и цепи си. Сеа малце пешки имаш едно 2,3 до 5 мин. али вреди ;)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5504
 • Бенве сие бенве
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #136 на: Август 03, 2018, 20:47:38 pm »
Има ли расположение у септемви да правиме вожња со викенд/пикник?

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #137 на: Август 03, 2018, 22:15:57 pm »
Ќе праиме значи зимници?
Да спремам ќумбето :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4094
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #138 на: Август 03, 2018, 22:50:34 pm »
Казано поарно спремај 😃

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен Дибидус

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1735
 • Veritas Vos Liberabit
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #139 на: Август 04, 2018, 04:47:08 am »
Ќе праиме значи зимници?
Да спремам ќумбето :D

Ехееее, на форумов колку ќумбиња има паркирано по гараживе :)
Brains are awesome. I wish everybody had one.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #140 на: Август 04, 2018, 18:31:58 pm »
Моето е едно од поголемите :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.