Автор Тема: Возење- втор квартал 2017  (Прочитано 18527 пати)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10178
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #45 на: Јуни 18, 2017, 13:50:13 pm »
@gOJDO нешо ми намигна денес од ДМ, сакал да се провози :)

Избегавај го, ќе те товари куп скапи гаџети па ќе треба осигурување да вадиш за да го однесиш до дома  :D

Ќе ви дојде Катица таму ќе ви плачи мамата ;D

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #46 на: Јули 25, 2017, 10:14:55 am »
До кога ни трае забраната ?  ;D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #47 на: Јули 25, 2017, 10:17:31 am »
Никогаш немало забрана. Може да се повозиме. :)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #48 на: Јули 25, 2017, 10:20:59 am »
Дени ? Каде сакаш да си ги проладиме ташаците ?  ;D

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4142
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #49 на: Јули 25, 2017, 10:21:17 am »
Само да не е +40 :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #50 на: Јули 25, 2017, 11:27:20 am »
Дени ? Каде сакаш да си ги проладиме ташаците ?  ;D
Ти си експерт за наместа доумерено.

Само следниве два викенда се продолжени заради 2ри август. :) :) :)

Отсутен tjolie

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1267
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #51 на: Јули 25, 2017, 18:39:17 pm »
Предлог, Осоговските планини и/или Брана Градче Кочани?

Патот Скопје-Кочани е петка, само едно 3-4 км пред Штип, али тоа не е ништо ново.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18422
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #52 на: Јули 25, 2017, 18:41:37 pm »
Абе заебете источна Македонија нема што да се види :D

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39929
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Возење- втор квартал 2017
« Одговори #53 на: Јули 25, 2017, 19:44:50 pm »
Абе заебете источна Македонија нема што да се види :D
Ајде, можеме преку Маврово- Дебар- Струга.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.