Автор Тема: Собирче - 22.04.2018  (Прочитано 33780 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26371
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Собирче - 22.04.2018
« на: Април 18, 2018, 17:48:54 pm »
Дечки, еве иницијатива за едно фиксно собирче.

Предлог време: Недела, 22.04.2018, 11-14:00.

Локација: Да речеме, на паркингот кај спортската сала Борис Трајковски.

Ако има заинтересирани, пишете се во списоче, еве јас прв.

1. zeroSignal

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8068
 • Пичлеме
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #1 на: Април 18, 2018, 17:56:48 pm »
Преку пат кај што сум моментално, ама тогаш нема да сум во Скопје како за инает :(
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #2 на: Април 18, 2018, 17:59:33 pm »
Мислам дека ќе можам да дојдам, ама некаде после 12.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5504
 • Бенве сие бенве
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #3 на: Април 18, 2018, 18:02:16 pm »
Идам!

Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2309
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #4 на: Април 18, 2018, 18:03:56 pm »
Не е подобро да биде после ручек накај 16-17?

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3353
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #5 на: Април 18, 2018, 18:26:01 pm »
Ја сум ЗА!

Sent from my Redmi Note 4x


Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14935
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #6 на: Април 18, 2018, 18:36:28 pm »
Ако има заинтересирани, пишете се во списоче.

1. zeroSignal
2. Banzai
3. MAPJAH
4. KaZaN
5. MartinAlfista
6.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4960
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #7 на: Април 18, 2018, 18:42:24 pm »
1. zeroSignal
2. Banzai
3. MAPJAH
4. KaZaN
5. MartinAlfista
6. mjAUUU

Отсутен masterficx

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #8 на: Април 18, 2018, 18:48:45 pm »
Ако е на пладне би дошол/прошол, да ве запознаам.

1. zeroSignal
2. Banzai
3. MAPJAH
4. KaZaN
5. MartinAlfista
6. mjAUUU
7. masterficx
Cheap + Reliable = Not Fast
Fast + Cheap = Not Reliable
Reliable + Fast = Not Cheap

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48577
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #9 на: Април 18, 2018, 19:35:42 pm »
1. zeroSignai
2. BanzaI
3. MAPJAN
4. KAzaN
5. MartinalFista
6. mjAУУУ
7. masterFIcx
8. Deni
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6060
 • Плинаш!!!
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #10 на: Април 18, 2018, 21:25:55 pm »
1. zeroSignai
2. BanzaI
3. MAPJAN
4. KAzaN
5. MartinalFista
6. mjAУУУ
7. masterFIcx
8. Deni
9. ZilePunto

Sent from my MI 4S using Tapatalk


Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1121
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #11 на: Април 18, 2018, 22:41:19 pm »
Пу бе на работа сум од 10-18, у сабота сум слободен, ќе се видиме на сузуки ивентот  ;D

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #12 на: Април 19, 2018, 10:12:52 am »
1. zeroSignai
2. BanzaI
3. MAPJAN
4. KAzaN
5. MartinalFista
6. mjAУУУ
7. masterFIcx
8. Deni
9. ZilePunto
10.Chlink

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5008
 • хаУс мајстор
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #13 на: Април 19, 2018, 11:48:01 am »
1. zeroSignai
2. BanzaI
3. MAPJAN
4. KAzaN
5. MartinalFista
6. mjAУУУ
7. masterFIcx
8. Deni
9. ZilePunto
10.Chlink
11.Златното-би требало
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5920
 • 69
Одг: Собирче - 22.04.2018
« Одговори #14 на: Април 19, 2018, 12:10:47 pm »

1. zeroSignai
2. BanzaI
3. MAPJAN
4. KAzaN
5. MartinalFista
6. mjAУУУ
7. masterFIcx
8. Deni
9. ZilePunto
10.Chlink
11.Златното-би требало
12. SaleSk
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.