Автор Тема: XBox 360, PS3  (Прочитано 49949 пати)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20166
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #165 на: Февруари 15, 2020, 21:12:54 pm »
Дечки, тие што имате Плејстејшн 4...

На кој стор регистрирате акаунт? Има ли врска избраниот регион со јазикот на играта што ја играте?
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Bauer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 950
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #166 на: Февруари 16, 2020, 07:19:37 am »
Дечки, тие што имате Плејстејшн 4...

На кој стор регистрирате акаунт? Има ли врска избраниот регион со јазикот на играта што ја играте?
Јас сум на УСА акаунт, и повеќето што се од држави што ги нема на ПС.

За јазикот на играта незнам

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20166
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #167 на: Февруари 16, 2020, 23:36:08 pm »
Турив германски акаунт, па здравје...

Препорака за интересна семејна игра?
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17440
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #168 на: Февруари 17, 2020, 18:35:18 pm »
Resident Evil 2. :D

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20166
XBox 360, PS3
« Одговори #169 на: Март 27, 2020, 12:23:40 pm »
Дечки, има некои препораки за позиционирање на ПС4, поради подобра вентилација и слично?

Кај мене е у дупка на полица, ама не знам дали е премногу затворено од сегде, па да не има проблеми со ладење...

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25508
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #170 на: Март 27, 2020, 12:32:00 pm »
И кај мене е така, не би требало да има никаков проблем.

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #171 на: Април 08, 2020, 00:55:45 am »
Дечки, сакам да земам PS4, дајте понуда некоја од кај/што/како да се купи?

Поздрав.
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен Kikac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2150
 • Шалабајзер
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #172 на: Април 08, 2020, 02:00:21 am »
Дечки, сакам да земам PS4, дајте понуда некоја од кај/што/како да се купи?

Поздрав.
Ја вчера го нарачав од Телеком, али немаат моментално на залиха, очекуваат да стигне деновиве, е сеа да ѕирнеш једино Нептун, Сетек или Е-Купи, они (треба да)имаат, со онлине нарачки работат и со достава до дома... једино и на Галерија(galerija.com.mk) да провериш...


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
No turbo, no fun :)

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 677
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #173 на: Април 08, 2020, 09:52:20 am »
Купете си игри од ПС сторе, моментално имаат распродажба, одлични цени има на американскиот сајт.

Отсутен savage

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 503
 • Colt-че
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #174 на: Април 08, 2020, 09:57:29 am »
Дечки, сакам да земам PS4, дајте понуда некоја од кај/што/како да се купи?

Поздрав.

Прашај и тука http://www.idc.com.mk/ .
Потпис.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #175 на: Април 13, 2020, 22:34:27 pm »
Првпат ја преигрувам после цела деценија, ама на 360 " со се укључено".


Сеуште неповторлива во секој поглед.
Еве зошто.
Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #176 на: Април 25, 2020, 20:56:13 pm »
Дечки, кој знае да ми прати активни торенти за XBOX 360 за игриве, би бил вечно благодарен.

Silent Hill 4 - The Room и
Silent Hill Downpour

Постари игри се и тешко се наоѓаат.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9816
 • Giulietta QV
Одг: XBox 360, PS3
« Одговори #177 на: Јуни 22, 2020, 12:09:36 pm »
дали има начин да се пазари некако на BG регион?
картичка не може, пеј-пал исто, топ-ап картички  не наоѓам на мец

за UK регион не е проблем, преку cdkeys пазарено неколку пати