Автор Тема: Седишта  (Прочитано 1466 пати)

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Седишта
« на: Февруари 03, 2018, 21:01:52 pm »
Купувам вакви седишта од Kadett D/Manta B

Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен nefer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 513
Одг: Седишта
« Одговори #1 на: Февруари 05, 2018, 19:28:56 pm »
не сум 100% сигурен, ама мислам дека овакви исти и Вартбург бензинец ( 1989 - 1991) имаше

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #2 на: Февруари 12, 2018, 17:06:34 pm »
Бумп
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен Принц

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3287
 • MadaFunker
Одг: Седишта
« Одговори #3 на: Февруари 13, 2018, 10:16:50 am »
Fk знам дека бараше некој ама неможев да ја најдам темава да ставам слики и инфото..види на ФБ страниве за продажба ми се чини дека беа вакви седиштата т.с цел ентериер продаваа од Кадет.
New blood of old school

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #4 на: Февруари 13, 2018, 14:50:43 pm »
Од кадетт е беа тие предни и задни комплет,  јас барам од кадетт д
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #5 на: Април 06, 2018, 11:48:05 am »
Бумп
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #6 на: Мај 31, 2018, 01:32:31 am »
Сеуште барам
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #7 на: Јули 15, 2018, 16:13:08 pm »
Никој нема налетано на нешто вакво ???
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #8 на: Февруари 11, 2019, 00:54:13 am »
Бумп
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1205
 • Велешанче
Одг: Седишта
« Одговори #9 на: Април 08, 2019, 20:18:08 pm »
Може клуч
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55