Автор Тема: Formula 1 - Season 2018  (Прочитано 46964 пати)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21140
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #525 на: Декември 13, 2018, 13:42:34 pm »

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1304
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #526 на: Декември 13, 2018, 15:02:36 pm »
I dogodina ako ne zemat titula veke ke bide rezil.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10080
 • Giulietta QV
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #527 на: Јануари 08, 2019, 13:13:06 pm »

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2462
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #528 на: Јануари 08, 2019, 13:51:04 pm »
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен SELECT

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 511
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #529 на: Јануари 14, 2019, 21:49:03 pm »
Уште 4 дена до издавањето на прегледот од сезоната 2018.
Далеку пократок преглед од претходните.
https://www.dukevideo.com/prd6068BD/F1-2018-Official-Review-Blu-ray
Ferrari International Assistance strikes again....

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4636
 • French diamond
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #530 на: Јануари 31, 2019, 23:27:27 pm »
Turn your volume up 🔊 and get ready to hear the #MCL34 come to life as our McLaren and Renault teams get together for the first fire up of 2019


ttps://twitter.com/i/status/1090992062927900672