Автор Тема: Formula 1 - Season 2018  (Прочитано 46963 пати)

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4636
 • French diamond
Formula 1 - Season 2018
« на: Јануари 31, 2018, 21:08:45 pm »
Да ја започниме новата тема за сезона 2018 со една, според мене кретенска одлука

ОФИЦИЈАЛНО: НЕМА ПОВЕЌЕ ГРИД ДЕВОЈКИhttp://www.krug.mk/%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be-%d0%bd%d0%b5%d0%bc%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%9c%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b8%d0%b4-%d0%b4%d0%b5%d0%b2%d0%be%d1%98%d0%ba%d0%b8-%d0%b3/

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31961
 • Таков е животот... јебига
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #1 на: Јануари 31, 2018, 21:18:08 pm »
Да ја започниме новата тема за сезона 2018 со една, според мене кретенска одлука

ОФИЦИЈАЛНО: НЕМА ПОВЕЌЕ ГРИД ДЕВОЈКИ

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

http://www.krug.mk/%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be-%d0%bd%d0%b5%d0%bc%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%9c%d0%b5-%d0%b3%d1%80%d0%b8%d0%b4-%d0%b4%d0%b5%d0%b2%d0%be%d1%98%d0%ba%d0%b8-%d0%b3/

Цитат
Праксата да се користат девојки на грдито пред почетокот на трките е пракса во Формула 1 децении наназад, но ние сметаме дека тоа не е во корист на вредноста на нашиот бренд како и во согласност со социјалните норми на модерното време.

Да му се посерам на вашиот педерски бренд.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5504
 • Бенве сие бенве
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #2 на: Јануари 31, 2018, 21:25:53 pm »
За некоја година педери ќе дефилираат за да биде се рамноправно

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3604
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #3 на: Јануари 31, 2018, 21:36:01 pm »
И були, согласно капиталот.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39241
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #4 на: Јануари 31, 2018, 21:38:41 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1304
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #5 на: Јануари 31, 2018, 21:47:03 pm »
Formula 1 odi se ponapred i ponapred.
Od pred nekoja godina izgubivme ton, a sega i slika...

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3782
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #6 на: Февруари 01, 2018, 11:51:42 am »
Многу голема желба имав до пред неколку години, да одам од Унгарија да изгледам една трка во живо, ама тогаш немав пари,
сега можам да си дозволам ама треба да сум матуф да дадам 30 кркачи за нема трка и газе да не видам.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21140
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #7 на: Февруари 01, 2018, 15:30:10 pm »
https://off.net.mk/offside/razno/feministkite-pobedija-formula-1-se-otkazhuva-od-grid-girls

Eдна од последиците на епидемијата од Акутен Неебитис  која очигледно, освен во државава, се шири и во светски рамки....

Присутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1304
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #8 на: Февруари 01, 2018, 15:53:15 pm »
"Sovremeni Socijani Normi"
whatdFak

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48611
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #9 на: Февруари 01, 2018, 16:00:48 pm »
Треба да падне метеор и да уништи све изнад бактерија.

Доста беше.

Треба нова епизода.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5504
 • Бенве сие бенве
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #10 на: Февруари 01, 2018, 16:01:59 pm »
Отворете стикери на инста, фб, месинџер и слични апликации ќе видите колку се форсира педерлукот. Голема моќ имаат педерите и секој гледа да ги земе на своја страна затоа е така.

Отсутен zlatkoa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3065
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #11 на: Февруари 01, 2018, 16:13:16 pm »
Отворете стикери на инста, фб, месинџер и слични апликации ќе видите колку се форсира педерлукот. Голема моќ имаат педерите и секој гледа да ги земе на своја страна затоа е така.

Пак ти за педерите....

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5504
 • Бенве сие бенве
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #12 на: Февруари 01, 2018, 17:17:37 pm »
Нашето време допрва доаѓа!!!

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3782
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #13 на: Февруари 06, 2018, 11:51:51 am »
Формула 1 сега со деца ќе прави пари,
пошто како што дете можи да му земи пари на мама тато, голем човек не можи.

А замисли во фудбалот фудбалерите со модели (женски) за рака да излегуваат, јас ќе почнам фудбал да гледам.

Каков фотос човече:  ;D

« Последно менување: Февруари 06, 2018, 11:58:05 am Power to the people »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 21140
Одг: Formula 1 - Season 2018
« Одговори #14 на: Февруари 13, 2018, 00:03:05 am »