Автор Тема: Upgrade на озвучување на BMW 1  (Прочитано 976 пати)

Отсутен BeEmVe

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 35
Upgrade на озвучување на BMW 1
« на: Октомври 19, 2017, 11:21:09 am »
Поздрав форумџии.

Озвучувањето на единицата е фабричко. со мислам два звучници напред и два позади (мислам дека под пластиката од гепекот). Ај предлог каде може да се направи доработка на озвучувањето, да се добие појак, помоќен звук. Ако има некој искуство со BMW 1er.

 :) Тханкс