Автор Тема: Дали некој знае за што служи црното копче меѓу аудиото и климата?????  (Прочитано 375 пати)

Отсутен profesorce

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Ве молам ако знаете да ми кажете за што служи ова копчето црното помеѓу аудио системот и контролите за климата, се гледа дека е дополнително ставено, се работи за тојота корола версо 2007 ????????


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44544
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2174
Кога не знаеш за што служи некое копче.

Don't push the button ;D