Автор Тема: SEMA 2011  (Прочитано 4375 пати)

Отсутен Banzai

  • Blitzqueen
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10000
Одг: SEMA 2011
« Одговори #15 на: Ноември 11, 2011, 12:14:37 pm »
Бандаж живот значи ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.