Автор Тема: Звучна изолација Polo 6n2 GTI  (Прочитано 2983 пати)

Присутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 45170
  • Махер
    • malikovski.com
Одг: Звучна изолација Polo 6n2 GTI
« Одговори #15 на: Јули 11, 2017, 18:53:10 pm »
Јас имам на хауба веќе година и пол од тој со фолија се нема одлепено ич.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
И јас неколку години.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.