Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 616155 пати)

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10260 на: Јануари 13, 2021, 17:44:13 pm »
Ќе пукаат, ќе испукаат за 5 минути.

Ама разно разни кучишта и апании со саати што си прават муабет...

Тоа е позадинска музика тука, одамна навикнавме. :)
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1595
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10261 на: Јануари 13, 2021, 17:44:20 pm »
Може да ми буши и во 8ч. станувам 06.30-07ч., може и весеЉе и во 02ч. ако не е секој ден :D
Убаво е човек да се весели, уште тоа ни остана...

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5323
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10262 на: Јануари 13, 2021, 18:32:07 pm »
Весеље во 02 часот?
Тоа некои двогрлаши со јаки дизни ќе да се ;D

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6932
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10263 на: Јануари 13, 2021, 18:39:07 pm »
Ко млад во 9 да не си легинаше за викенди?

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10264 на: Јануари 13, 2021, 19:19:04 pm »
Ко млад во 9 да не си легинаше за викенди?

Не. Во 5. Сабајле. :)))
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1595
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10265 на: Јануари 13, 2021, 21:41:09 pm »
Ко млад слабо спиев, а ретко легнував пред 7ч., таква ми беше работата, пијанчење до сабајле, а парите пред 6ч. не можеш да си ги земеш 😂
Ехеее кај мене знаело весеље до 05ч., па ќе дојдат комшиите накај 04ч. не можеш да ги избркаш, ебасимуја...

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10266 на: Јануари 13, 2021, 22:07:39 pm »
Топол народ сме ние Македонците, бе. :)
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6932
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10267 на: Јануари 13, 2021, 22:22:50 pm »
За Мики беше прашањето :)

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10268 на: Јануари 13, 2021, 23:15:30 pm »
Знам. Ама јас од толку што сум топол сум курва за внимание.
Што да правам, селско дете, црвени образи, рано легнувам да спијам :)))
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4081
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10269 на: Јануари 13, 2021, 23:30:39 pm »
Уште да кажеш и свежо млеко од коза си пиел 😁😃

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10270 на: Јануари 14, 2021, 00:04:18 am »
Не, ама знам една будала шо ги ебеше козите у доло кај земјоделското школо... :D
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10271 на: Јануари 14, 2021, 00:05:38 am »
@balanar што се случува со новостиве за изградба на патарини? Скопје - Штип преку Миладиновци ќе било 160 ден во правец?

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2803
 • Жгл' б гл'б
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10272 на: Јануари 14, 2021, 00:07:39 am »
Одамна е тоа, треба да има уште една пред Свети Николе и една пред Штип, мислам...

Ама тоталот е живо срање... 160 денари за 60 километри е бетер од Скопје-Тетово, ебати работа...
Не се апдејтирај автоматски, не биди глуп.
Барем малку "troubleshooting" прво  #дамуеамстопанката.

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10273 на: Јануари 14, 2021, 00:10:47 am »
https://netpress.com.mk/bochvarski-gra-anite-ako-ne-sakaat-da-pla-aat-patarina-na-noviot-avtopat-neka-patuvaat-preku-veles/#

Колку не поднесувам вакви игнорантни коментари - ако не сакаш до Скопје по автопат, оди преку Велес. Пошто Велес - Скопје е калдрма и нема патарини

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6932
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10274 на: Јануари 14, 2021, 00:18:38 am »
И мене не ми се драги изјавите, ама ќе бев озненаден нешто на место да кажеа.