Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 310841 пати)

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3951
 • The Spartan General
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6015 на: Февруари 11, 2019, 20:51:29 pm »
Јас сум против да го банират Ван. Ама ова не е демократија.  :-\
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Принц

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3307
 • MadaFunker
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6016 на: Февруари 11, 2019, 21:01:44 pm »
Чоекот си има мислење за се и сака да го сподели на форумов, ако ве замара ингорирајте го. Али као не се слагаме со него, го дрви овде на форум кој го ебе кик бан нека пие. Оладете бе дечки, шо толку се замарате, нели филмови овде праите еу, демократија ау бау, при прва прилика одма сакате некој да очистите...wait па то е еу, фри демокраси...јебига Ван то е

П.С Ако гласаме дали да го јаде Ван, гарант ке нема цензус :D
New blood of old school

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2306
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6017 на: Февруари 11, 2019, 21:02:56 pm »

Отсутен Tesla

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1361
 • Eбач на батерии :D
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6018 на: Февруари 11, 2019, 21:09:50 pm »
Јас неам фејсбук :(

Ај на вакцинација во некоја меана. Или дој кај мене, во подрум најдов вакцина(вино) со пројден рок. Ќе се вакцинираме константно. ;D

@Mikius парче правиш со к-15. :D
Д'г ж'т в'к п'н б'и - Долг жолт волк полн болви.

Zenu dupe krasi a tortu orasi.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7113
 • Пичлеме
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6019 на: Февруари 11, 2019, 21:20:02 pm »
Дај координати на скривницата :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24120
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6020 на: Февруари 11, 2019, 21:27:28 pm »
Вие вакцинирајте се, само немојте да почнете да се боцкате. ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44702
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6021 на: Февруари 11, 2019, 21:29:04 pm »
Се керкна в чело.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4859
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6022 на: Февруари 11, 2019, 22:04:13 pm »
Ја одамна ќе го банирав.

Ти и многу други. Додуша не можеш да објасниш што грешам, или зошто би ме банирал - но тоа не е важно. Важно е што ти би ме банирал. Онака од ракав, само да ти се може. Не знам за форумов, ама зошто не разбираш дека во државава ти се може. Не само тебе, на мнозиството му се може. Вака да бевте гласни и да гласавте против тие политичари што ве оштетуваат (не само што ве нервираат), сега ќе бевме најуспешна држава на Балканот... Само што не сме. Пошто не не бива. Пошто појма немате колкава вредност има вашиот глас. Пошто повеќето овде с(м)е неуки и необразовани и не сакаме да размислуваме со главата.

Нека ме банира Зеро, негов е форумот, само навистина ме интересира што ќе каже за што ќе ме банира... Најпосле, разбирам. Сето ова е одраз на здравствената состојба средината во која живееме. Мнозинството не само овде на форумов, туку мнозинството во државата повеќе ги нервира некој што им кажува дека не ги бива работите, отколку што ги нервира тоа што навистина не ги бива работите. Затоа заслужувате се што ви се случува. А најголемата трагедија е што покрај вас суровите, гориме и ние сировите. Се ла ви...  :-\

Е заради ова.
Дај не паламуди. Шо мешаш политика. Пак ќе ти повторам, одбивност создаваш со твоите одговори ко да ќе снема интернет па мора реферати.

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5497
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6023 на: Февруари 11, 2019, 22:36:19 pm »
Јас неам фејсбук :(

Ај на вакцинација во некоја меана. Или дој кај мене, во подрум најдов вакцина(вино) со пројден рок. Ќе се вакцинираме константно. ;D

@Mikius парче правиш со к-15. :D
аууу после толку време да прочитам нешто паметно.
Јас ќе дојдам,извини вака непокането... :D

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6405
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6024 на: Февруари 12, 2019, 00:17:00 am »
Вие вакцинирајте се, само немојте да почнете да се боцкате. ;D
Учиме од филипче кУмуЊарАта како да се вакцинираме а да не се боцкаме.

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5128
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6025 на: Февруари 12, 2019, 00:31:18 am »

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6405
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6026 на: Февруари 12, 2019, 00:36:17 am »
https://vecer.mk/node/3994
Ништо не важи другар. Моментално кУмуЊар што ќе каже и поп што ќе испее тоа ќе биде.

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5497
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6027 на: Февруари 12, 2019, 02:50:59 am »
инаку со банирањево.. Колку повеќе постови и посетенос толку поскап рекламен простор. Во корист на форумот е да има раздвиженост, комуникација гала. Може дури и да имаат ставено 2-3 бота провокаториза таа намена... Јас на тоа сумњам најмногу, дека некои личности се уствари ботови . 

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15720
 • Keep it 100
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6028 на: Февруари 12, 2019, 10:53:39 am »
Богами, ама ти си најсумлив. Највеќе постови имаш што личат како спамови на друг јазик.

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6405
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6029 на: Февруари 12, 2019, 12:34:15 pm »
инаку со банирањево.. Колку повеќе постови и посетенос толку поскап рекламен простор. Во корист на форумот е да има раздвиженост, комуникација гала. Може дури и да имаат ставено 2-3 бота провокаториза таа намена... Јас на тоа сумњам најмногу, дека некои личности се уствари ботови . 
Членот со најмногу постови е жив бот за таа намена. Плус уште една функција има ама таа си нема врска со трафикот :D