Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 319903 пати)

Отсутен Tesla

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1361
 • Eбач на батерии :D
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5235 на: Декември 02, 2018, 11:42:19 am »
Дали некој купувал сталажи од метал промет? Дали продаваат на мало/парче.?
Д'г ж'т в'к п'н б'и - Долг жолт волк полн болви.

Zenu dupe krasi a tortu orasi.

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3227
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5236 на: Декември 02, 2018, 13:14:43 pm »
Која е цената на сталажите во метал промет?

Отсутен Tesla

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1361
 • Eбач на батерии :D
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5237 на: Декември 02, 2018, 17:02:13 pm »
Која е цената на сталажите во метал промет?

Не знам искрено. Тука прочитав ти и кано сте коментирале за нив.
Д'г ж'т в'к п'н б'и - Долг жолт волк полн болви.

Zenu dupe krasi a tortu orasi.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18390
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5238 на: Декември 02, 2018, 22:26:18 pm »
На www.netcarshow.com има custom dimensions опција, така да можете сликите со 1600x1200 резоцлуција да си ги кропнете во 1920x1080 (1080p) или било која резолуција која ви одговара за фулскрин десктоп или скринсејвер.

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3878
 • VW Golf MK3 1.9 TDI

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16422
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5240 на: Декември 02, 2018, 22:46:23 pm »
Чудно на толку педери во Македонија :D :D :D :D :D :D :D :D

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5577
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5241 на: Декември 02, 2018, 22:53:17 pm »
се кријат. тука ти серегистрирани. Колку души не се проверени ехееее

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3878
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5242 на: Декември 02, 2018, 23:26:59 pm »
Немаат гајле овде, си кркаат лубриканти и заштита платени со парите кои ние другите ги плаќаме преку даноци.

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3886
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5243 на: Декември 03, 2018, 11:11:34 am »
Немаат гајле овде, си кркаат лубриканти и заштита платени со парите кои ние другите ги плаќаме преку даноци.
Во која насока ја сврте темава...  :'(

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 679
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5244 на: Декември 03, 2018, 11:30:16 am »
He must been fun at parties

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2171
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5245 на: Декември 03, 2018, 15:10:23 pm »
Имаме форумџија кој работи со лифтови?

Ако има нека ми пише пп.

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5577
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5246 на: Декември 03, 2018, 15:29:01 pm »
е си се паркирав раат кај паркингон карши гтц, од среќа заборавив дека сум со кола, пешки си се вратив дома,а ма ако нека одстои тамо 2-3 дена, ќе пропешашам, малце деновиве хехе. Нека фаќа место хехе. Леле радостии сум еј :)
Smole ne znam za forumdzija, ama SEZEL raboti
аууу ѕвер
https://standard.mk/gledach-na-sitel-jas-si-go-kupiv-rabotnoto-mesto-za-3-iljadi-evra-od-vmro-koj-kje-mi-gi-vrati-sega-tie-pari-video/?fbclid=IwAR1Nj75R7_1e2ZzIgjjimjntUiTXn29NjLmq2rrnlmdpmC4-jfjnmD958QY
« Последно менување: Декември 03, 2018, 16:16:37 pm Bicikle »

Присутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2653
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5247 на: Декември 03, 2018, 17:39:53 pm »
Имаме форумџија кој работи со лифтови?

Ако има нека ми пише пп.
Marjanot

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9415
 • Giulietta QV
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5248 на: Декември 04, 2018, 08:42:01 am »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18390
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5249 на: Декември 04, 2018, 12:39:11 pm »
Имаме форумџија кој работи со лифтови?

Ако има нека ми пише пп.

I lift.