Автор Тема: Го видов..  (Прочитано 461587 пати)

Отсутен Ordevski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 268
Одг: Го видов..
« Одговори #5220 на: Септември 09, 2019, 22:53:29 pm »
Дајте бе еден масовен собир да се организира,  јас сум веќе повеќе од година активен и не сум сретнал да има собир. Ако ништо барем еден велешки собир да направиме, гледам доста не има, не само ова конзуливе да се дружат :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Отсутен Dodo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2330
Одг: Го видов..
« Одговори #5221 на: Септември 09, 2019, 23:40:37 pm »
Ги видиов и испив едно пиво со Инсајдс и Игорххх. Убаи луѓе.

Sent from my SM-G973F using TapatalkИ уште еднаш се потврди универзалната вистина дека човек што се вика @MAPJAH не може да биде неубав човек.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 905
Одг: Го видов..
« Одговори #5222 на: Септември 09, 2019, 23:54:03 pm »
Ги видиов и испив едно пиво со Инсајдс и Игорххх. Убаи луѓе.

Sent from my SM-G973F using TapatalkИ уште еднаш се потврди универзалната вистина дека човек што се вика @MAPJAH не може да биде неубав човек.

Ние другите ќе си ќутиме :P
Ти се натурализиран битолчанец, 2 према 1 биле, седи раат  ::) ::)
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3280
 • Пиши лаже
Одг: Го видов..
« Одговори #5223 на: Септември 10, 2019, 11:21:57 am »
Дајте бе еден масовен собир да се организира,  јас сум веќе повеќе од година активен и не сум сретнал да има собир. Ако ништо барем еден велешки собир да направиме, гледам доста не има, не само ова конзуливе да се дружат :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Не знам колку има, но пред 2,3 години со Саше и Мацко фанавме кафе, трач муабет..
Се на се, едвај тројца се собраа...

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk


Отсутен InSides

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 776
 • ...кад звизде шурикени.


Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 594
 • Жгл' б гл'б
Одг: Го видов..
« Одговори #5226 на: Септември 13, 2019, 11:32:45 am »
Кој имаше тука црвена 155-ка (од 95 / 97-ма претпоставувам)
со убави тркала?

Го видов вчера кај ТО-МИ, Кисела Вода
ама не сум сигурен дали е форумски автомобилот. :)
Who wants honey
As long as there's some money

Отсутен BigBull

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 255
Одг: Го видов..
« Одговори #5227 на: Септември 13, 2019, 12:26:14 pm »
Кој имаше тука црвена 155-ка (од 95 / 97-ма претпоставувам)
со убави тркала?

Го видов вчера кај ТО-МИ, Кисела Вода
ама не сум сигурен дали е форумски автомобилот. :)
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,92.0.html

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 594
 • Жгл' б гл'б
Одг: Го видов..
« Одговори #5228 на: Септември 13, 2019, 19:51:21 pm »
Кој имаше тука црвена 155-ка (од 95 / 97-ма претпоставувам)
со убави тркала?

Го видов вчера кај ТО-МИ, Кисела Вода
ама не сум сигурен дали е форумски автомобилот. :)
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,92.0.html

Едвај најдов слика на темата да проверам, ама други се тркалцата ако е тој... може има сменето меѓувреме.
Овие што ги видов вчера беа фантастични :)
Who wants honey
As long as there's some money

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17478
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Го видов..
« Одговори #5229 на: Септември 14, 2019, 09:00:35 am »
Не е мојата..

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5452
 • Плинаш!!!
Одг: Го видов..
« Одговори #5230 на: Септември 15, 2019, 20:42:26 pm »
Вчера вечерта Фаланга виден со Спаркот во негово мало и звучно поздравен.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен riki_staff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2454
Одг: Го видов..
« Одговори #5231 на: Септември 15, 2019, 21:00:15 pm »
Да не се потплаши случајно спарко? 😁

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk