Автор Тема: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..  (Прочитано 1109610 пати)

Присутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9415
 • Giulietta QV
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13125 на: Август 30, 2019, 23:50:53 pm »
Не, стандарден како Џереми што го возеше

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3377
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13126 на: Септември 01, 2019, 22:49:08 pm »
Не, стандарден како Џереми што го возеше
Клошар...

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 367
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13127 на: Септември 03, 2019, 13:05:43 pm »
Саботата видено Ферари на албански таблички на релација Солун-Скопје. Не приметив што модел беше дека само згрми и ме прелета. Јас бев со Фелиција, се мислев да го бркам али ај си викам заеби, кој ќе префрла од плин на бензин.

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2420
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13128 на: Септември 03, 2019, 13:51:31 pm »
Црно ламбо со v10 не можев да видам кој модел е пошо со 200 помина.


Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9342
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13129 на: Септември 03, 2019, 14:34:22 pm »
Huracan (на цол таблици), се вози цело лето, во Геге на тротоар го имаше паркирано и од карши беа собрани едно 50 припадници на ромската заедница кои му се восхитуваа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3377
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13130 на: Септември 03, 2019, 23:31:13 pm »
Huracan (на цол таблици), се вози цело лето, во Геге на тротоар го имаше паркирано и од карши беа собрани едно 50 припадници на ромската заедница кои му се восхитуваа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Пред Силбо 15 минути чекаше место да се ослободи за да ја паркирал одма до пекара!!!

Абрее ропачишта...

Присутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1213
 • Велешанче
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13131 на: Септември 08, 2019, 21:39:34 pm »
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo 55

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 594
 • Жгл' б гл'б
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13132 на: Септември 08, 2019, 21:58:27 pm »
Huracan (на цол таблици), се вози цело лето, во Геге на тротоар го имаше паркирано и од карши беа собрани едно 50 припадници на ромската заедница кои му се восхитуваа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Пред Силбо 15 минути чекаше место да се ослободи за да ја паркирал одма до пекара!!!

Абрее ропачишта...

Скупо ауто, евтини кифли, сине...

Што не е јасно?! :D
Who wants honey
As long as there's some money

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3377
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13133 на: Септември 08, 2019, 22:08:15 pm »
Huracan (на цол таблици), се вози цело лето, во Геге на тротоар го имаше паркирано и од карши беа собрани едно 50 припадници на ромската заедница кои му се восхитуваа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Пред Силбо 15 минути чекаше место да се ослободи за да ја паркирал одма до пекара!!!

Абрее ропачишта...

Скупо ауто, евтини кифли, сине...

Што не е јасно?! :D
Мора негде да се штеди....

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1465
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13134 на: Септември 08, 2019, 22:11:39 pm »
Појава е колава, каде и да е паркирана цела околина околу неа ја прави луксузна.


can you have 2 car insurance policies on 1 car

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19615
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13135 на: Септември 08, 2019, 22:58:45 pm »


Зверетина!
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7211
 • Пичлеме
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13136 на: Септември 13, 2019, 20:03:41 pm »


Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 594
 • Жгл' б гл'б
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13137 на: Септември 13, 2019, 20:08:53 pm »
Пак почнавте со непрописно паркираниве фичиња, бе? :D
Who wants honey
As long as there's some money

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7211
 • Пичлеме
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13138 на: Септември 13, 2019, 20:10:39 pm »
Во пакет одат со таа патиката над нив ;D