Автор Тема: Рекла Казала IV: Fury Road  (Прочитано 439699 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25354
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Рекла Казала IV: Fury Road
« на: Јуни 13, 2017, 09:20:15 am »
Нова тема. :)
« Последно менување: Јуни 13, 2017, 09:41:52 am zeroSignal »

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10010
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #1 на: Јуни 13, 2017, 09:39:35 am »
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46868
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #2 на: Јуни 13, 2017, 10:06:59 am »
Клучот во брава нека си стои.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4426
 • хаУс мајстор
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #3 на: Јуни 13, 2017, 10:16:46 am »
Кo пo oбичaј, првaтa стрaнa срaмежливa :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19983
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #4 на: Јуни 13, 2017, 10:23:39 am »
Срамежливка...


Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14415
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #5 на: Јуни 13, 2017, 10:31:16 am »
Да си ја благословиме темата...


Отсутен Passat3B

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1440
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #6 на: Јуни 13, 2017, 13:30:46 pm »
Hallelujah..  ;DОтсутен Klen

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2327
 • Продавам течност за жмигавци
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #7 на: Јуни 13, 2017, 13:32:46 pm »
Слушнав нешто муабет дека Македонските научници, научно докажале дека сите европејци потекнуваат од Македонците... ;D
Замисли да си кола и да ти вградат плин :(
Попрво оди кај некој дома во гаража него во М Кар поголеми ти се шансите да си ја средиш колата

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46868
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #8 на: Јуни 13, 2017, 13:35:08 pm »
Сите научници тоа го викаат не само нашите.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14415
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #9 на: Јуни 13, 2017, 13:39:45 pm »
Слушнав нешто муабет дека Македонските научници, научно докажале дека сите европејци потекнуваат од Македонците... ;D

Пф, европејците се гола вода... Татко му на Исус Христос бил по потекло од Свети Николско некаде.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3159
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #10 на: Јуни 13, 2017, 13:56:41 pm »
Трамп не беше од Тетово?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46868
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #11 на: Јуни 13, 2017, 13:57:57 pm »
Трамп не беше од Тетово?
Велес.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Klen

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2327
 • Продавам течност за жмигавци
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #12 на: Јуни 13, 2017, 14:05:24 pm »
Слушнав нешто муабет дека Македонските научници, научно докажале дека сите европејци потекнуваат од Македонците... ;D

Пф, европејците се гола вода... Татко му на Исус Христос бил по потекло од Свети Николско некаде.
Господ од Свети Николе?
Замисли да си кола и да ти вградат плин :(
Попрво оди кај некој дома во гаража него во М Кар поголеми ти се шансите да си ја средиш колата

Отсутен Ezekiel

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 395
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #13 на: Јуни 13, 2017, 14:09:15 pm »
Na klasnija duri sega mu tekna ime, radi toa volku vreme bez rekla kazala..
Cogito ergo zoom

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14415
 • Цитрон Скара 1.4i
Одг: Рекла Казала IV: Fury Road
« Одговори #14 на: Јуни 13, 2017, 14:24:44 pm »
Слушнав нешто муабет дека Македонските научници, научно докажале дека сите европејци потекнуваат од Македонците... ;D

Пф, европејците се гола вода... Татко му на Исус Христос бил по потекло од Свети Николско некаде.
Господ од Свети Николе?

Да не бидам толку директен, ама да...