Автор Тема: VW FOTOSESIJA 29.10.2011  (Прочитано 2733 пати)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« на: Октомври 30, 2011, 11:51:18 am »


Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #1 на: Октомври 30, 2011, 11:52:57 am »


« Последно менување: Јуни 09, 2012, 16:55:56 pm DARK MK1 GTI »

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #2 на: Октомври 30, 2011, 11:54:20 am »
Уф уф, каков профил на гума има зеленкиов. Браво момци, коска се и двата.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10291
 • Архитект
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #3 на: Октомври 30, 2011, 12:32:12 pm »
Одлично.
Бујрум и во Алумина, втор дел на фотосесијата.
:D :D :D

Отсутен Vlatzki

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2071
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #4 на: Октомври 30, 2011, 12:41:46 pm »
Одлични се друже и двата голфови, овој зелениов мислам го имам видено неколку пати меѓу Карпош 3 и 4, кај раскрсницата, треба да му средат лајсните и браникот, другото се е одлично колку што можев да видам. Дарио, само би ти препорачал да не ги едитираш во фотошоп и да им го изменуваш контрастот и слично, многу мава на очи и се добива нереална претстава за бојата и за изгледот на голфот воопшто. :) Иначе приметив дека зајачето што ти е на маската напред, во првата слика го има, но на останатите не ?? :)) Поздрав.

Отсутен infected

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 402
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #5 на: Октомври 30, 2011, 14:20:03 pm »
ЈакО!!! Оги спуштај го голфот друго немам ништо да додадам :)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8941
 • Аstra la vista baby !
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #6 на: Октомври 30, 2011, 14:28:05 pm »
Одлично !!!

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #7 на: Октомври 30, 2011, 14:49:59 pm »
Одлични се друже и двата голфови, овој зелениов мислам го имам видено неколку пати меѓу Карпош 3 и 4, кај раскрсницата, треба да му средат лајсните и браникот, другото се е одлично колку што можев да видам. Дарио, само би ти препорачал да не ги едитираш во фотошоп и да им го изменуваш контрастот и слично, многу мава на очи и се добива нереална претстава за бојата и за изгледот на голфот воопшто. :) Иначе приметив дека зајачето што ти е на маската напред, во првата слика го има, но на останатите не ?? :)) Поздрав.

pa za prvpat vaka ne e loso ,da i ja sea primetuvam deka trebase na kontrast da namalam :) zdravje za sledna forosesija inace zajceto zaboraiv da go stavam odnosno od koga se islikavme mi tekna na nego :O

zeleniot ke go sredime ke bide ziletka

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #8 на: Октомври 30, 2011, 17:24:44 pm »
Убава идеја, убаво реализирано, Голфчињата се најфантастични у најсвет!

Совет за друг пат: Не фарбај(те) толку многу во пост-продукција, губат на шарм фотографиите.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5032
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #9 на: Октомври 30, 2011, 17:29:47 pm »
Dobri fotki, zoltiot golf zaedno so 4kata se najoriginalnite edicii na golf dosega, zoltiot posebno uf uf uf meraci.


Vele sto bidna so nasata sesija, sega slusam i Sarach e niz Skopje pocesto.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3697
 • Боинг 747
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #10 на: Октомври 30, 2011, 17:39:34 pm »
Одлични фотки добро ви текнало :)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48565
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #11 на: Октомври 30, 2011, 19:34:10 pm »
Спушти се доооле! :) За зеленото! :) Одлична сесија, истата критика како и другите. :)
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #12 на: Октомври 31, 2011, 09:49:02 am »
Дечките со најубавите голфови :)

Него... Оги, среди го десниот жмигавец... стави знакчиња позади, или затвори ги дупките и спушти го голфот... и ке биде топови :)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9531
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #13 на: Ноември 09, 2011, 00:33:44 am »
Одлични Голфчиња :)

Отсутен dImO GTI 4

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 38
Одг: VW FOTOSESIJA 29.10.2011
« Одговори #14 на: Април 14, 2012, 09:24:32 am »
top top top dobbra kombinacija :)) 8) 8) 8)