Автор Тема: Прочистувач за воздух  (Прочитано 2330 пати)

Отсутен зоки-златен

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4717
  • хаУс мајстор
Одг: Прочистувач за воздух
« Одговори #15 на: Октомври 19, 2019, 01:08:24 am »
Добро што отвори тема, ме потсети да си го активирам чудово подоле на сликата.
Памтам ко копиљ у средношколски денови кога пушев у соба, ова "стално", не баш стално ама знаев да го пуштам чат-пат. Доста добро бркаше работа за димот, плус се ставаа некој ароматизери и работи на принцип со водена завеса каде го врти и прочистува воздухот.


Rainbow Rainmate AP-2 Air Purifier Freshener Black Aromatizer

Глеам по ибеј го има за 40тина долари.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.