Автор Тема: Сервис на екрани на мобилни телефони (iButik.mk)  (Прочитано 39573 пати)

Отсутен gug1

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 33
Одг: Сервис на екрани на мобилни телефони (iButik.mk)
« Одговори #105 на: Февруари 26, 2019, 17:52:30 pm »
Цена за екран и touch за Samsung J3 (2016)?
3500, ne se isplati bas.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Отсутен AllMightyMe

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4821
Одг: Сервис на екрани на мобилни телефони (iButik.mk)
« Одговори #106 на: Април 17, 2019, 09:35:36 am »
Здраво,

Цена за промена на екран за Редми 5+ бела боја и дали промената е со рамката или не?

Ако немате, колку би чинела само работната рака?

Отсутен ZilePunto

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5397
  • Плинаш!!!
Одг: Сервис на екрани на мобилни телефони (iButik.mk)
« Одговори #107 на: Април 29, 2019, 16:11:41 pm »
Здраво!!!

Екран за Huawei P Smart (стариот модел) дали имаш и колку кошта со промена?

Благодарам!

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk