Автор Тема: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant  (Прочитано 2588 пати)

Присутен Diesel

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2736
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #15 на: Април 30, 2020, 18:19:40 pm »
Секоја чест. Браво!
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен jovanco

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #16 на: Мај 06, 2020, 17:37:21 pm »
da ponudi nekoj kapak kako na fotkava.....

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5796
 • Плинаш!!!
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #17 на: Мај 07, 2020, 19:01:57 pm »
Побарај во каросерија.мк

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1629
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #18 на: Мај 07, 2020, 20:59:54 pm »
da ponudi nekoj kapak kako na fotkava.....

За што возило е?Имаш на реклама 5 и на социјалните мрежи огласи половни делови колку ти душа сака.
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен jovanco

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #19 на: Мај 08, 2020, 07:59:19 am »
znaci nema kaj ne sum proveril i karoserija .mk vo das auto parts avto delovi rs vo struga tetovo kumanovo skopje kade ne nemoze da se najde..se raboti za audi a3 1.9 2008 god

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4448
 • хаУс мајстор
Одг: AUDI A4 B6 1.9 TDI Avant
« Одговори #20 на: Мај 14, 2020, 12:48:06 pm »
070 202 647 Хасан од Сарај. Прашај кај него.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.