Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 381281 пати)

Отсутен N0naMe

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 125
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2625 на: Септември 25, 2017, 22:25:24 pm »
Поздрав на сите момци супер е форумов има доста интересни теми, членови, и   дискусии за нашите ни проблемчиња  ве следам неколку месеци и се решив да се зачленам инаку моментално останав без ауто во потрага сум по друго па кога ке венчам друго  ;D ке се пофалам поздрав :P

Отсутен D

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2626 на: Ноември 03, 2017, 22:07:49 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28809
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2627 на: Ноември 03, 2017, 23:41:10 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D

Мене не ми треба работа, мене ми требаат пари!