Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 389222 пати)

Отсутен N0naMe

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 152
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2625 на: Септември 25, 2017, 22:25:24 pm »
Поздрав на сите момци супер е форумов има доста интересни теми, членови, и   дискусии за нашите ни проблемчиња  ве следам неколку месеци и се решив да се зачленам инаку моментално останав без ауто во потрага сум по друго па кога ке венчам друго  ;D ке се пофалам поздрав :P

Отсутен D

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2626 на: Ноември 03, 2017, 22:07:49 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29060
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2627 на: Ноември 03, 2017, 23:41:10 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D

Мене не ми треба работа, мене ми требаат пари!

Отсутен Marko79

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2628 на: Декември 19, 2017, 14:22:02 pm »
Здраво на сите!
Форумот го следам некое време веќе, па ај редно беше да се зачленам и јас.
Тука е Opel Astra H GTC 1.4
Добро ве најдов :)

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15466
 • C20LET & A16LET
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2629 на: Декември 19, 2017, 14:29:09 pm »
Добродошо...


Отсутен corsa-c

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2630 на: Јануари 27, 2018, 14:53:02 pm »


Здраво почитувани форумџии,

Чест и задоволство ми е што Администраторите на форумов ми дадоа „зелено светло“ да станам составен дел на ова друштво. Се надевам убаво ќе се дружиме и, секако, разменуваме искуства и мислења за секоја тема која се однесува на автомобилизмот. Ви посакувам убави и продуктивни форумџиски денови.

Поздрав!

corsa-c
Вашиот нов член

Отсутен bekanMEN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2631 на: Февруари 03, 2018, 15:39:09 pm »
Здраво на сите. Голем поздрав од Кочани и регионот и само да кажам дека ми е премило што сум меѓу fellow petrolheads!  Тоа е за сега! Уште еднаш, голем поздрав!