Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 484724 пати)

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9660
 • Giulietta QV
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2685 на: Септември 03, 2019, 12:50:11 pm »
не се продаваат :)

обично кога ќе се соберат неколку нестикеросани, се кажува датум и време и се собираме кај салата Борис или средно Водно
нестикеросаните носат кебапи и пиво, а @zeroSignal ги распределува стикерите

Отсутен Angel Skopje

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2686 на: Септември 03, 2019, 14:05:31 pm »
во тој случај да направиме тема  ;)
да се пријавиме сите нестикеросани а кои сакаме да се стикеросаме па да си дадеме ќебапи и пивце  8)

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1207
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2687 на: Септември 03, 2019, 15:56:44 pm »
Ајде веќе, нема смисла.
6 години сум тука, уште нестикеросан :D

Некни некој член ми пиша дека има вишок за да ми даде, отпатував, се вратив и сега не се сеќавам кој беше :D
Уље пијам, ем ракиииии-ја

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10006
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2688 на: Септември 03, 2019, 16:00:35 pm »
Калимеро :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1207
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2689 на: Септември 03, 2019, 16:40:36 pm »
Уље пијам, ем ракиииии-ја

Отсутен Milosh

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2690 на: Март 23, 2020, 12:53:43 pm »
Здраво дечки,
Изолацијава ме напраи од Гостин посетител, во член. Немам кола, ама затоа ќе ве трујам да давате препораки за 1-2 модели. Бидете ми здрави и живи и се гледаме на другите теми.

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1586
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2691 на: Март 24, 2020, 00:05:22 am »
Добредојде за бргу време ќе те сториме со кола  ;)