Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 516863 пати)

Отсутен AndrejPP

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2670 на: Февруари 14, 2019, 17:56:55 pm »
Поздрав до сите членови на CARclub форумот.

Многу често го посетував форумот како "гостин" изминатите години, па конечно еве решив да креирам свој профил со цел размена на мислења, дискусии, совети итн..

Отсутен bear

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 198
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2671 на: Април 02, 2019, 18:33:53 pm »
Поздрав до сите членови на carclub.
Не искусен "автомобилџија" со желба да научи нешто за автомобилите.  :)
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен angeld

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2672 на: Април 13, 2019, 15:04:51 pm »
Поздрав форумџии, се надевам на дружба и да поднаучам нешто. Немам некое си големо знаење во оваа област, но ете затоа ви се придружив.  :D
Исто така видов доста зачленети од ит.мк форумот па еве и јас да не сум на одмет.

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4803
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2673 на: Април 13, 2019, 15:12:32 pm »
Порано, за да поднаучиш нешто за колите се купуваше половно југо :)
А форумски дискусии имаше само во кафана и сервис ;D
« Последно менување: Април 13, 2019, 15:47:16 pm Mikius »

Отсутен DarkAngelMKD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
 • Opel Kadett Fan Club Macedonia
  • https://www.facebook.com/Opel.Kadet.Makedonija/
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2674 на: Април 23, 2019, 22:40:04 pm »
Поздрав до сите членови на CARclub форумот.

Јас исто како членот погоре многу често го посетував форумот како "гостин" изминатите години, па конечно еве решив да креирам свој профил со цел размена на мислења, дискусии, совети  на различни теми (стручност ми е електрониката :D )
Сон без амбиција е како автомобил без гориво ... не те води никаде.

Отсутен Oliverco777

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2675 на: Април 24, 2019, 10:18:10 am »
Здраво, како може да најдам мобилен од Сервис Митревски, на фиксен не можам да го добијам...?
Фалљ ви многу!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Отсутен Silvester

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 983
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2676 на: Април 24, 2019, 13:10:33 pm »
Kako ti dojde od site temi ovde da prasas?


P.s zlatna kniga ne e clen na forumov :)

Отсутен Oliverco777

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2677 на: Април 24, 2019, 18:52:40 pm »
Koga si vo zort ne biras mesto ni vreme :D, ako e problem da go izbrisam postot a? Zlatna kniga i na site drugi mesta postoi samo fiksen telefon od servisot, a 2 dena ne kreva nikoj na fiksniot, ako znaes da posocis majstor ili br od servisot da pisese, a ne makedonskoto tuka li najde da prasas... Pozzz i se izvinivam sto pisav!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Отсутен Metuzalem

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2678 на: Мај 03, 2019, 10:13:39 am »
Поздрав до сите, да се пријавам и тука. :)

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1618
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2679 на: Мај 03, 2019, 14:11:20 pm »
Pozz i se citame...

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Отсутен Syrus

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2680 на: Јули 02, 2019, 14:35:40 pm »
Здраво на сите. Само што се зачленив и веднаш отворив тема во Половни :)

Отсутен ARMac

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
 • Њуб
  • AndroGaming
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2681 на: Август 12, 2019, 18:41:18 pm »
Здраво на сите, еве ме и мене на CarClub форумот. Некои ме знаат, некои не. Се активирав пак со возење после 5 години мирување, па со тоа и средување на старата кола Felicia MKII од 1998 :)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3414
 • Пиши лаже
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2682 на: Август 13, 2019, 01:54:45 am »
Добредојде тука. :)

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk


Отсутен McQ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • CloudSupport
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2683 на: Август 27, 2019, 16:55:17 pm »
Здраво Друштво и поздрав за најактивниот форум во МК

Отсутен Angel Skopje

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 167
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2684 на: Септември 03, 2019, 12:24:49 pm »
Здраво колеги  ;)
неможам да најдам соодветна тема или информација па да прашам тука  :-X
како може да се купи стикер од carclub.mk  :o