Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 448297 пати)

Отсутен AndrejPP

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2670 на: Февруари 14, 2019, 17:56:55 pm »
Поздрав до сите членови на CARclub форумот.

Многу често го посетував форумот како "гостин" изминатите години, па конечно еве решив да креирам свој профил со цел размена на мислења, дискусии, совети итн..

Отсутен bear

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 14
 • Excuses don't burn calories.
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2671 на: Април 02, 2019, 18:33:53 pm »
Поздрав до сите членови на carclub.
Не искусен "автомобилџија" со желба да научи нешто за автомобилите.  :)
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен angeld

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2672 на: Април 13, 2019, 15:04:51 pm »
Поздрав форумџии, се надевам на дружба и да поднаучам нешто. Немам некое си големо знаење во оваа област, но ете затоа ви се придружив.  :D
Исто така видов доста зачленети од ит.мк форумот па еве и јас да не сум на одмет.

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1831
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2673 на: Април 13, 2019, 15:12:32 pm »
Порано, за да поднаучиш нешто за колите се купуваше половно југо :)
А форумски дискусии имаше само во кафана и сервис ;D
« Последно менување: Април 13, 2019, 15:47:16 pm Mikius »