Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 444933 пати)

Отсутен AndrejPP

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 6
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2670 на: Февруари 14, 2019, 17:56:55 pm »
Поздрав до сите членови на CARclub форумот.

Многу често го посетував форумот како "гостин" изминатите години, па конечно еве решив да креирам свој профил со цел размена на мислења, дискусии, совети итн..