Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 514532 пати)

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2214
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2700 на: Април 17, 2020, 19:03:55 pm »
Тишлајфер може знае многу за колите, ама не е баш најмиличок на прв поглед. :))

Ќе го засакаш отпосле :)))

Добредојде, @Zero !
Џуќела или офца - бирај.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3451
 • MadaFunker
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2701 на: Април 18, 2020, 09:33:45 am »
Добредојде @zeroSignal :D :D :D
New blood of old school

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4786
 • хаУс мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2702 на: Април 18, 2020, 17:56:16 pm »
Добро ве најдов @зоки-златен .
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26059
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2703 на: Април 21, 2020, 10:46:50 am »
Тишлајфер мало се зајебава.

п.с. провери го никој на креаторот на темава, а и на форумов општо. Народски кажано, он е Зеро. ;D
Чаре сега?може да го сменам никнејмот? :-\

Секако дека може, ако сакаш. :)

Пиши ми ПП во што да го смениме, и ќе смениме. Чисто за да се избегне конфузија, не друго.

Добредојде! :D

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3451
 • MadaFunker
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2704 на: Април 21, 2020, 11:07:08 am »
Шо се понашате ко Грција, остајте го чоекот рааат. :)
New blood of old school

Отсутен Koce

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Koce
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2705 на: Мај 03, 2020, 16:29:19 pm »
Pozdrav do site clenovi.

Отсутен kokos

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 30
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2706 на: Мај 15, 2020, 07:41:08 am »
добар ден и добро ве најдов  :-*

подолго време ве читав ама едвај решив пред две недели да се зачленам за дури денес нешто да пишам  :-[ :-[ :-[

Отсутен Blagoja Linski

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2707 на: Мај 17, 2020, 18:16:16 pm »
Здраво на сите !


Отсутен ztaowns

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2708 на: Јуни 22, 2020, 16:47:00 pm »
Поздрав до сите!

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1609
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2709 на: Јуни 23, 2020, 00:55:00 am »
 Позз и се читаме  ;) 8)

Отсутен MB

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 12
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2710 на: Јули 11, 2020, 18:59:51 pm »
Здраво на сите!  ;D

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 587
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2711 на: Јули 18, 2020, 11:00:21 am »
Здраво на сите! Конечно после долго читање на форумов да се зачленам и јас. Поздрав.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7988
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2712 на: Јули 18, 2020, 15:50:40 pm »
Ајде добре дојде. Според аватарот, сигурно некоја мака те довела овде ;D

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 587
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2713 на: Јули 18, 2020, 16:54:48 pm »
Ајде добре дојде. Според аватарот, сигурно некоја мака те довела овде ;D

Со Алфа, секогаш и секаде  ;D

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2214
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2714 на: Јули 18, 2020, 23:25:52 pm »
Од мака или од љубов, тука сме да помогнеме во секоја ситуација, па макар и за твојот живот да се работи. :D

Добредојде, ДаблЏо! :)
Џуќела или офца - бирај.