Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 515024 пати)

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9994
 • Giulietta QV
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2685 на: Септември 03, 2019, 12:50:11 pm »
не се продаваат :)

обично кога ќе се соберат неколку нестикеросани, се кажува датум и време и се собираме кај салата Борис или средно Водно
нестикеросаните носат кебапи и пиво, а @zeroSignal ги распределува стикерите

Отсутен Angel Skopje

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 160
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2686 на: Септември 03, 2019, 14:05:31 pm »
во тој случај да направиме тема  ;)
да се пријавиме сите нестикеросани а кои сакаме да се стикеросаме па да си дадеме ќебапи и пивце  8)

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2236
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2687 на: Септември 03, 2019, 15:56:44 pm »
Ајде веќе, нема смисла.
6 години сум тука, уште нестикеросан :D

Некни некој член ми пиша дека има вишок за да ми даде, отпатував, се вратив и сега не се сеќавам кој беше :D
Џуќела или офца - бирај.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2688 на: Септември 03, 2019, 16:00:35 pm »
Калимеро :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2236
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2689 на: Септември 03, 2019, 16:40:36 pm »
Џуќела или офца - бирај.

Отсутен Milosh

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2690 на: Март 23, 2020, 12:53:43 pm »
Здраво дечки,
Изолацијава ме напраи од Гостин посетител, во член. Немам кола, ама затоа ќе ве трујам да давате препораки за 1-2 модели. Бидете ми здрави и живи и се гледаме на другите теми.

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1609
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2691 на: Март 24, 2020, 00:05:22 am »
Добредојде за бргу време ќе те сториме со кола  ;)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4763
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2692 на: Март 30, 2020, 13:06:57 pm »
Има една Киа.....

Отсутен Zero

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2693 на: Април 15, 2020, 23:20:05 pm »
Здраво на сите, нов сум на форумов се надевам на прекрасна дружба,и ќе разменуваме мислења.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31749
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2694 на: Април 15, 2020, 23:46:57 pm »
Здраво на сите, нов сум на форумов се надевам на прекрасна дружба,и ќе разменуваме мислења.


Со тој никнејм џабе се надеваш. Мењај го одма. Ти да се викаш Зеро ти е исто ко јас да се викам Господ у реален живот, тоа име е резервирано батка.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48164
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2695 на: Април 16, 2020, 07:28:29 am »
Здраво на сите, нов сум на форумов се надевам на прекрасна дружба,и ќе разменуваме мислења.


Со тој никнејм џабе се надеваш. Мењај го одма. Ти да се викаш Зеро ти е исто ко јас да се викам Господ у реален живот, тоа име е резервирано батка.
Како да се викаш Админ Админи во реален живот.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Zero

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2696 на: Април 17, 2020, 18:34:35 pm »
Здраво на сите, нов сум на форумов се надевам на прекрасна дружба,и ќе разменуваме мислења.


Со тој никнејм џабе се надеваш. Мењај го одма. Ти да се викаш Зеро ти е исто ко јас да се викам Господ у реален живот, тоа име е резервирано батка.
Што ти пречи мојот никнејм ?
Никаде не пишува дека е резервирано.Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6474
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2697 на: Април 17, 2020, 18:53:55 pm »
Тишлајфер мало се зајебава.

п.с. провери го никој на креаторот на темава, а и на форумов општо. Народски кажано, он е Зеро. ;D

Отсутен Zero

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2698 на: Април 17, 2020, 18:58:37 pm »
Тишлајфер мало се зајебава.

п.с. провери го никој на креаторот на темава, а и на форумов општо. Народски кажано, он е Зеро. ;D
Чаре сега?може да го сменам никнејмот? :-\

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48164
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2699 на: Април 17, 2020, 19:01:24 pm »
Зафрканција мала мора. Терај си колицу.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.