Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 516022 пати)

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 88
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2655 на: Јули 31, 2018, 20:25:10 pm »
Здраво јас сум Баже, не пијам од вчера.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20283
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2656 на: Јули 31, 2018, 20:27:46 pm »
Здраво јас сум Баже, не пијам од вчера.

Здраво Баже, немаш гајле, и тука се сите алкохолици, само глумат деви Марии на форум :)

П.С. Баже од мотори.ком.мк? :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 88
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2657 на: Јули 31, 2018, 20:34:30 pm »
Баш тој :)
Си купив кола па како што е редот да си се зачленам ;)

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2259
 • Жгл' б гл'б
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2658 на: Јули 31, 2018, 21:07:49 pm »
Здраво Баже,

алал да ти е.

Велат дека се потребни 2 недели организмот целосно да се исчисти од алкохол - значи никогаш.

Добредојде! :]
Џуќела или офца - бирај.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20283
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2659 на: Јули 31, 2018, 21:35:57 pm »
Баш тој :)
Си купив кола па како што е редот да си се зачленам ;)

Па кај си бе млад бе, ајде добродошо :)

Со здравје да си возиш аФтото што си го пазарил :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен spamalot

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2660 на: Август 14, 2018, 14:25:31 pm »
Zdravo na site :)


Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4229
 • The Spartan General
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2661 на: Август 14, 2018, 14:26:16 pm »
Zdravo na site :)Добродојде, имаш светла иднина со такво име.  ;D ;D
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен bagata

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2662 на: Септември 10, 2018, 17:20:26 pm »
Здраво на сите, од поодамна сум регистриран но акаунтот така стоел, сега се активирам, па се надевам на добри дискусии

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3756
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2663 на: Септември 10, 2018, 18:10:48 pm »
Сите се накоштрени за референдумот,јбг лош момент начека 😂

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен chrismkd

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2664 на: Септември 12, 2018, 15:46:09 pm »
Здраво дечки. Подолго време го следам форумов и фала богу направив акаунт. Видов неколку дечки од ит.мк што се активни тука и ми привлече внимание.
Се гледаме по темите на форумов низ добри дискусии. Peace  8)

Отсутен Абдулабула

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2665 на: Октомври 09, 2018, 19:57:09 pm »
Zdravo i od mene, jas sum Aleksandar, nov na forumov, od poodamna ja pratam stranata, se nadevam na dobri diskusii i soveti.......

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1609
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2666 на: Октомври 27, 2018, 22:18:23 pm »
Dobrodosli drugovi i drugarice

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1609
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2667 на: Октомври 27, 2018, 22:19:50 pm »
Dobrodosli drugovi i drugarice

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Отсутен Ano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2668 на: Декември 02, 2018, 15:27:49 pm »
Здраво дечки јас сум Андреј, поздрав од Кочани :)

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3756
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2669 на: Декември 02, 2018, 16:14:47 pm »
Биди поздравен и добредојде 😊

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk