Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 516014 пати)

Отсутен Roci

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2948
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2640 на: Април 25, 2018, 07:10:01 am »
Mrda po malku  ;D

Отсутен MRTN.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2641 на: Јуни 05, 2018, 20:42:20 pm »
Нов член тука! Поздрав до сите.

Отсутен zlatkoa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3038
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2642 на: Јуни 05, 2018, 21:44:04 pm »
Нов член тука! Поздрав до сите.

Добродојде.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7996
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2643 на: Јуни 05, 2018, 22:12:19 pm »
Поздрав бек :)

Отсутен iggysk

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2644 на: Јуни 29, 2018, 14:22:02 pm »
Zdravo do site, nov clen na forumot, dobre ve najdov! :)

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 241
 • Pixel Perfect
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2645 на: Јуни 29, 2018, 16:58:43 pm »
Ајде и јас да ве поздравам конечно, после месец и нешто читање на форумов. :)

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3582
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2646 на: Јуни 29, 2018, 17:22:06 pm »
Добредојдовте!

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3756
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2647 на: Јуни 29, 2018, 18:18:27 pm »
Добредојдовте,море шо се зачленивте,немажени ке останете од форумов

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен Bender

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
 • GSM Servicer
  • GSM.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2648 на: Јули 19, 2018, 11:34:54 am »
Holla друштво петролхеди, нов сум на форумов иако повеќето активни членови од тука ме знаат како Бошко од АлфаМобил, Necro од Кајгана и како сопственик на gsm.mk.

Не толку горд сопственик на Ford Fiesta MK7 1.25 на LPG  ;D но во план сум да ја мењам, па се надевам со ваша помош ќе го најдеме идеалното за мене, воедно ќе споделуваме и искуства, дружење и солуции.

Имајте убав ден.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48179
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2649 на: Јули 19, 2018, 11:37:54 am »
Не ја продавај, ќе се каеш.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Pane-G

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 211
Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2650 на: Јули 19, 2018, 17:16:16 pm »
Добредојде Bender
И менувај го Фордот и земи поасален турбо-дизел над 130кс препорачувам и германец да е

Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk

Отсутен Rammlied

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 259
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2651 на: Јули 19, 2018, 18:28:57 pm »
Жена може и од село, кола само од Ѓерманија.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3316
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2652 на: Јули 19, 2018, 20:17:33 pm »
Holla друштво петролхеди, нов сум на форумов иако повеќето активни членови од тука ме знаат како Бошко од АлфаМобил, Necro од Кајгана и како сопственик на gsm.mk.

Не толку горд сопственик на Ford Fiesta MK7 1.25 на LPG  ;D но во план сум да ја мењам, па се надевам со ваша помош ќе го најдеме идеалното за мене, воедно ќе споделуваме и искуства, дружење и солуции.

Имајте убав ден.
Добредојде.

Sent from my Redmi Note 4x


Отсутен Bender

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
 • GSM Servicer
  • GSM.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2653 на: Јули 19, 2018, 23:32:17 pm »
Немам ништо против Јапанки и Корејки ;)

пример, ова за парите е најсекси, квалитетно и комфортно нешто што имам седнато периодов:Ја чекам кај нас да дојде таму ноември/декември спомнаа од СтарМоторс и некоја цена од 38.500 за фул.

Но за ова ќе дискутираме во соодветна тема, супер е и Фордот но ко за градска кола или да отидеш до Софија, Солун, Охрид. Треба следната недела да мењам потисна, некој си лагер заедно со ламелата, уље у мењач, уље + филтер за уље + филтер за воздух + полен и 4 НГК свеќици за 21.000 денари, кај Маздава само редовен сервис со свеќици толку ќе ме фати :D


Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3456
 • MadaFunker
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2654 на: Јули 20, 2018, 00:37:05 am »
Добредојде Bender
И менувај го Фордот и земи поасален турбо-дизел над 130кс препорачувам и германец да е

Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk

TDI bajo moj.. :D
New blood of old school