Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 501205 пати)

Отсутен N0naMe

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 173
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2625 на: Септември 25, 2017, 22:25:24 pm »
Поздрав на сите момци супер е форумов има доста интересни теми, членови, и   дискусии за нашите ни проблемчиња  ве следам неколку месеци и се решив да се зачленам инаку моментално останав без ауто во потрага сум по друго па кога ке венчам друго  ;D ке се пофалам поздрав :P

Отсутен D

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2626 на: Ноември 03, 2017, 22:07:49 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D

Присутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31499
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2627 на: Ноември 03, 2017, 23:41:10 pm »
Здраво и од мене до сите.  :D


Отсутен Marko79

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2628 на: Декември 19, 2017, 14:22:02 pm »
Здраво на сите!
Форумот го следам некое време веќе, па ај редно беше да се зачленам и јас.
Тука е Opel Astra H GTC 1.4
Добро ве најдов :)

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20327
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2629 на: Декември 19, 2017, 14:29:09 pm »
Добродошо...


Отсутен corsa-c

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2630 на: Јануари 27, 2018, 14:53:02 pm »


Здраво почитувани форумџии,

Чест и задоволство ми е што Администраторите на форумов ми дадоа „зелено светло“ да станам составен дел на ова друштво. Се надевам убаво ќе се дружиме и, секако, разменуваме искуства и мислења за секоја тема која се однесува на автомобилизмот. Ви посакувам убави и продуктивни форумџиски денови.

Поздрав!

corsa-c
Вашиот нов член

Отсутен bekanMEN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2631 на: Февруари 03, 2018, 15:39:09 pm »
Здраво на сите. Голем поздрав од Кочани и регионот и само да кажам дека ми е премило што сум меѓу fellow petrolheads!  Тоа е за сега! Уште еднаш, голем поздрав!

Отсутен Pane_G

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2632 на: Март 28, 2018, 22:25:48 pm »
Здраво јас сум нов член на форумов CARclub.mk љубител за автомобили уште од средношколски денови инаку завршив од АСУЦ баш за коли поздрав на сите .


Sent from my iPad using Tapatalk

Отсутен Pane-G

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 207
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2633 на: Март 28, 2018, 23:25:34 pm »
Здраво јас сум нов член на форумов CARclub.mk љубител за автомобили уште од средношколски денови инаку завршив од АСУЦ баш за коли поздрав на сите .


Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7883
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2634 на: Март 28, 2018, 23:36:05 pm »
Здраво јас сум нов член на форумов CARclub.mk љубител за автомобили уште од средношколски денови инаку завршив од АСУЦ баш за коли поздрав на сите .


Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2328
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2635 на: Март 28, 2018, 23:55:31 pm »
Здраво јас сум нов член на форумов CARclub.mk љубител за автомобили уште од средношколски денови инаку завршив од АСУЦ баш за коли поздрав на сите .


Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk

Pozz druze  ;D

Присутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3413
 • MadaFunker
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2636 на: Март 29, 2018, 00:11:05 am »
Здраво јас сум нов член на форумов CARclub.mk љубител за автомобили уште од средношколски денови инаку завршив од АСУЦ баш за коли поздрав на сите .


Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk

Pozz druze  ;D
New blood of old school

Отсутен Pane-G

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 207
Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2637 на: Март 29, 2018, 06:53:37 am »
Се извинувам што ставив пост во мојот пост бидејќи ме зафркна тапаталкот и имам две акаунти едниот на тапаталк ,а другиот е од форумот затоа го одлогирав од тапаталкот и го користам само од форумот погледнете разлики од никнејмот за да нема забуна.  Патем зошто го нема опција Like како другите форуми ?


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
« Последно менување: Март 29, 2018, 07:27:20 am Pane-G »

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7883
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2638 на: Март 29, 2018, 07:02:25 am »
Добредојде и имај убав престој и малку се позадевавме ние за добредојде, дека нов, за да тргни соработката :)

А што си запнал за Liке, не е Асбук ова :) (не кажувај на никој, ама има Like)


Отсутен flashgordon007

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 10
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2639 на: Април 25, 2018, 00:14:57 am »
Жив е форумов?