Автор Тема: Philadelphia Auto Show  (Прочитано 3561 пати)

Отсутен kirilsbmw

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 357
Philadelphia Auto Show
« на: Февруари 05, 2016, 15:14:50 pm »


Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16474
  • Keep it 100
Одг: Philadelphia Auto Show
« Одговори #1 на: Февруари 05, 2016, 18:37:41 pm »
Супер слики! Каков впечаток ти оставија коливе во живо?

Fokus RS-от штом го видам во бела боја веднаш го замислувам со Martini налепници.

Отсутен kirilsbmw

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 357
Одг: Philadelphia Auto Show
« Одговори #2 на: Февруари 05, 2016, 20:13:34 pm »
Поршињата ми се најзакон гт4-та и гт3рс,  како може да не сакаш кола со толкав спојлер позади :))) ... искрено многу коли изнагледав, сликав колку што можев. Фордовите Гт40 какви легендарни коли наредени сите серии, Ферари ФФ ми е исто едно од омилените...
Што се однесува до најпопуларните/најпродавани коли што производителиве ги имаат, искрено чуствувам дека сите ми се некако исти...
« Последно менување: Февруари 05, 2016, 20:18:40 pm kirilsbmw »