Автор Тема: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!  (Прочитано 15688 пати)

Отсутен Peugeot 308

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #15 на: Ноември 20, 2017, 20:07:39 pm »
 Dali priemot na radiostanici e dobar i koga voziloto e vo dvizenje...premnogu zabeleski od korisnicite koi koristat multimedii e bas na ova,i se zalat deka dodeka stoi voziloto e odlicen priemot no koga e vo dvizenje signalot se gubi?

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5024
 • Бенве си е бенве
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #16 на: Ноември 20, 2017, 20:35:39 pm »
дај добра цена за VW (приближно на србија и бугарија) и да дојдам да си наместам

Отсутен skullmonkey

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 29
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #17 на: Јуни 28, 2018, 19:53:31 pm »
Што предлагате како универзален 2DIN модел? Ве молам линк за да ги видам сите детали. Фала.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30426
 • Таков е животот... јебига
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #18 на: Јуни 29, 2018, 00:42:39 am »
Dali priemot na radiostanici e dobar i koga voziloto e vo dvizenje...premnogu zabeleski od korisnicite koi koristat multimedii e bas na ova,i se zalat deka dodeka stoi voziloto e odlicen priemot no koga e vo dvizenje signalot se gubi?


Хахаха, кој го тврди ова? На тие корисници метла не би им дал не па кола.
Мене не ми треба работа, мене ми требаат пари!

Отсутен JR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 639
  • nobrain.dk
Одг: НОВО - Фабрички смарт мултимедии !!!
« Одговори #19 на: Јануари 17, 2019, 12:57:09 pm »
дечки дали добивте оем мултимедиа за киа спортаж 2017 со цд и врталки.. не како ипад закачен =)  нешто слично на овој во турција:
https://carvocal.com/kia-sportage-carvocal-crv-4316-android-multimedya-navigasyon-sistemi-2016-2018-arasi-uyumludur-u-2229.html
или овој во грција
http://www.sakatzidis-sound.gr/iq-an7537gps-android-multimedia-system-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-sportage-mod.-2016.html

доколку немате која би била цената за монтажа на мултимедиата со риврс камера за двете мои возила.

Киа Спортаж 2017 и Хјундаи Тусон 2017

Фала!
You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy."