Автор Тема: Европски автомобилски музеи бај Smole  (Прочитано 4997 пати)

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2521
Европски автомобилски музеи бај Smole
« на: Декември 13, 2015, 22:46:29 pm »
Сите слики се мои, ова е малку од содржината на Европските автомобилски музеи.

Идеме по азбучен ред:

1. AudiОтсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Европски автомобилски музеи бај Smole
« Одговори #1 на: Јануари 15, 2016, 03:12:11 am »
Meraci !

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2521
Одг: Европски автомобилски музеи бај Smole
« Одговори #2 на: Февруари 18, 2016, 20:46:15 pm »
Бидејќи имам многу слики, ако ги ставам сите во темава, многу споро ќе се отвора. Затоа Ставам линкови до албуми од imgur.

BMW Museum

Lamborghini Museum

Ferarri Museum

Mercedes-Benz Museum
« Последно менување: Февруари 18, 2016, 21:51:20 pm smole »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27019
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Европски автомобилски музеи бај Smole
« Одговори #3 на: Февруари 19, 2016, 10:56:57 am »
Прекрасни фотки! Може да ги искористам сликите и да објавам пар галерии на сајтот? :)

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Пичлеме
Одг: Европски автомобилски музеи бај Smole
« Одговори #4 на: Февруари 19, 2016, 11:16:01 am »
Одлични галерии!
Колку повеќе стил имаат старите модели, то чудо едно!
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен TheForce

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 545
Одг:
« Одговори #5 на: Февруари 19, 2016, 11:20:20 am »
@smole кога беше во Мерцедес музејот?
Голем дел од коливе ги немаше изложено сега во Јануари, барем јас не ги видов.

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2521
Одг: Европски автомобилски музеи бај Smole
« Одговори #6 на: Февруари 20, 2016, 10:13:56 am »
Прекрасни фотки! Може да ги искористам сликите и да објавам пар галерии на сајтот? :)

Слободно

@smole кога беше во Мерцедес музејот?
Голем дел од коливе ги немаше изложено сега во Јануари, барем јас не ги видов.

Ова е 2011 мислам.