Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 25014 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #135 на: Јули 08, 2018, 11:37:42 am »

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6486
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #136 на: Јули 08, 2018, 11:58:50 am »
My favorite!

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5412
 • Бенве сие бенве
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #137 на: Јули 08, 2018, 12:01:12 pm »
Одлична слика, се вклопил лавот во природава

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #138 на: Јули 20, 2018, 13:13:15 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #139 на: Август 18, 2018, 23:13:25 pm »
Audi A7

Toyota C-HR


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #140 на: Октомври 02, 2018, 19:30:31 pm »


Винтиџ лепотанство.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5412
 • Бенве сие бенве
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #141 на: Октомври 02, 2018, 19:42:11 pm »
Сретнав типче у Холандија што си ја вози ко дејли драјв кар. Секоја чест на таквите

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #142 на: Октомври 07, 2018, 18:28:56 pm »
Kia Sportage Facelift

Mini Clubman
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #143 на: Ноември 18, 2018, 20:26:52 pm »
Ме инспирираше @Molec, па еве ако сака некој позадинче.


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #144 на: Април 19, 2019, 12:57:43 pm »
Одамна не сум пуштил сликички.
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #145 на: Септември 08, 2019, 09:56:33 am »
Тууу, пак долго без нови сликички.

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2801
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #147 на: Септември 08, 2019, 12:42:16 pm »
Ја би второто ама со v8 (first gen)....wallpaper material!


Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6283
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #148 на: Септември 09, 2019, 11:10:58 am »
Каде е сликана 508мицата ?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24744
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #149 на: Септември 09, 2019, 11:28:08 am »
@Спенсер - Скопска Црна Гора, над Љубанци. :)