Автор Тема: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015  (Прочитано 7586 пати)

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7770
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #15 на: Јули 04, 2015, 15:24:48 pm »
Зависи која страна ќе се покажи со подобра ракија... се' од тоа зависи ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7553
 • Хорска Секција
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #16 на: Јули 05, 2015, 09:02:59 am »
Ако изгласа Грција НЕ, таман да прославиме.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38140
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #17 на: Јули 05, 2015, 09:08:44 am »
НЕ или ОХИ? :D

BTW, да си фатиме од сеа ред пред грчка амбасада за визи а? :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5843
 • Синиот овал!

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9210
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #19 на: Јули 05, 2015, 19:07:22 pm »
Процедурално...средно е после Видиковец рајт? За на жичара?

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6372
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #20 на: Јули 05, 2015, 19:08:59 pm »
Да да, таму е. Два паркинга се уствари, еден над друг. :)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9210
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #21 на: Јули 05, 2015, 19:37:45 pm »
 9 таму сум ;)

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9202
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #22 на: Јули 05, 2015, 20:30:49 pm »
Se gledame vo 9

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6372
Одг: CARclub Собир: Недела, 05.07.2015
« Одговори #23 на: Јули 05, 2015, 21:01:14 pm »
9 или 21:00 ? ;D нема  никој, сам сум, темно е.. :(