Автор Тема: Вицови & Смешки  (Прочитано 613694 пати)

Отсутен Filip MK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 835
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6120 на: Октомври 29, 2019, 15:44:19 pm »
Ова сега ми помина на ФБ, мора да го споделам:
Лежиме синоќа со жена ми, почнавме малку со предиграта и она ми вели:
- Кажи ми нешто расипано!
- Јас: Алфа Ромео
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9932
 • Giulietta QV
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6121 на: Октомври 29, 2019, 15:48:01 pm »
стар е тој само некој го преиначил оригиналот


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6122 на: Октомври 29, 2019, 15:49:04 pm »
Ова сега ми помина на ФБ, мора да го споделам:
Лежиме синоќа со жена ми, почнавме малку со предиграта и она ми вели:
- Кажи ми нешто расипано!
- Јас: Алфа Ромео

стар е тој само некој го преиначил оригиналот

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

И после почињате како што е ред и одеднаш се смрзнуваш. не мрдаш...
Она: Што ти е?

Ти: Buffering....

Отсутен Ordevski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 470
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6123 на: Октомври 29, 2019, 16:44:33 pm »
Ова сега ми помина на ФБ, мора да го споделам:
Лежиме синоќа со жена ми, почнавме малку со предиграта и она ми вели:
- Кажи ми нешто расипано!
- Јас: Алфа Ромео

стар е тој само некој го преиначил оригиналот

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

И после почињате како што е ред и одеднаш се смрзнуваш. не мрдаш...
Она: Што ти е?

Ти: Buffering....
A DPF по колку минути започнува со регенерација?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4719
 • хаУс мајстор
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6124 на: Октомври 29, 2019, 17:03:15 pm »
За 9 месеци.
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6125 на: Ноември 28, 2019, 09:27:34 am »
There has to be so many porn categories in the Star Wars universe.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6126 на: Ноември 29, 2019, 10:03:50 am »
..
« Последно менување: Ноември 29, 2019, 10:14:34 am Stratro »

Отсутен bear

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 189
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6127 на: Ноември 30, 2019, 11:09:48 am »
Сексот е многу убава работа. Ми кажа другар, прочитал на интернет.

Никогаш не вели никогаш.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38699
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6128 на: Декември 08, 2019, 19:37:48 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7540
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6129 на: Декември 24, 2019, 09:55:40 am »
Битолски мандак ја враќа колата во рикверц и ненадејно удира човек зад него. Цел избезумен истрчува од колата и испаничено му вели:

Еееееј, брат, добар си? Извини, не те видов.

А битолскиов кабадаја станва, мирно си ја треси од прашината и му вели:

Еми шо ќе ме видиш, две недели Солун бев…


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6130 на: Декември 24, 2019, 12:32:16 pm »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31676
 • Таков е животот... јебига
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6131 на: Декември 24, 2019, 20:37:39 pm »

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6264
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6132 на: Декември 25, 2019, 21:51:20 pm »
и ти ко ними...

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6133 на: Декември 29, 2019, 13:55:41 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20603
Одг: Вицови & Смешки
« Одговори #6134 на: Јануари 09, 2020, 23:19:44 pm »