Автор Тема: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska  (Прочитано 3297 пати)

Отсутен black_honda

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 10
HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« на: Септември 22, 2011, 00:34:31 am »
Eve nekolku sliki sto bev na sobirot od honda fan club hrvatska

NA PATOT DO PODGARICUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us

PODGARICUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us

RUCAKUploaded with ImageShack.us

MALCE NATPREVARUVANJE

FRLANJE NA ALTERNATOR :DUploaded with ImageShack.us

MENUVANJE NA GUMIUploaded with ImageShack.us

DRZENJE NA DISKOVIUploaded with ImageShack.us

GURKANJE KOLA
ova sum ja na slikata... bev posleden hehehUploaded with ImageShack.us

I NA KRAJ DODELUVANJE NA NAGRADIUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20291
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #1 на: Септември 22, 2011, 00:37:16 am »
Закон!!!

Особено натпреварувачките дисциплини! Омилена ми е „Фрлање алтернатор“ ;D ;D ;D

А богами респект и за трофеиве :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #2 на: Септември 22, 2011, 00:37:43 am »
Супер.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #3 на: Септември 22, 2011, 00:40:39 am »
За гуркање кола да ви ги пратиме некој од алфистиве 1во место ќе земат . !! ;D ;D ;D ;D ;D

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2302
 • Имигрант
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #4 на: Септември 22, 2011, 00:59:02 am »
За гуркање кола да ви ги пратиме некој од алфистиве 1во место ќе земат . !! ;D ;D ;D ;D ;D
ке треба 10 години унапред да им дадат трофеите за да не учествуваат...

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12118
 • Пудингот на шоферството
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #5 на: Септември 22, 2011, 01:13:37 am »
2та слика,крај на програмата.....една од поголемите грешки во животот мие продажбата на тој модел на ХОНДА
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1301
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #6 на: Септември 22, 2011, 09:52:50 am »
сликиве се оргазмични :P

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 526
 • drive it like you stole it!
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #7 на: Септември 22, 2011, 09:58:31 am »
жолтиот civic со скиролот на кров е фаца!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #8 на: Септември 22, 2011, 10:16:23 am »
Права ствар е жолтиот, а и различен од повеќето средени во Хрватска ;)

Иначе баш ми е мило што убав собир организираше HFC, замре малце форумот едно време. Пред се ради подобра конкуренција :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10291
 • Архитект
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #9 на: Септември 22, 2011, 11:01:59 am »
Браво!
Интересно со дисциплините, а и наградите добро направено.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3697
 • Боинг 747
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #10 на: Септември 22, 2011, 13:18:01 pm »
Браво Браво немам зборови

Идеа идеа идеа за кај нас :):):)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8941
 • Аstra la vista baby !
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #11 на: Септември 22, 2011, 14:11:50 pm »
жолтиот civic со скиролот на кров е фаца!

Некој заминал во друг правец - German Style <3

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #12 на: Септември 23, 2011, 16:45:19 pm »
lele alada im e!

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: HFC MEET 18.09.2011 Podgarić, Hrvatska
« Одговори #13 на: Септември 30, 2011, 15:59:29 pm »
Треба, вакво нешто и кај нас да се оджи, ајде ... може ние први ке бидеме... како официјален клуб