Автор Тема: Храна  (Прочитано 595124 пати)

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1594
Одг: Храна
« Одговори #7275 на: Декември 06, 2019, 21:31:50 pm »
Никако! :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38699
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Храна
« Одговори #7276 на: Декември 15, 2019, 17:16:42 pm »
Телиња пасат трева, јас јадам телешко, значи јас сум веган втора рука :)

Сармици, не многу мрсни, чунки почнале некои пости...Sent from my RNE-L21 using Tapatalk


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 209
Одг: Храна
« Одговори #7277 на: Јануари 06, 2020, 18:13:41 pm »
Некој да препорача место за добро гиро во Солун?

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2366
Одг: Храна
« Одговори #7278 на: Јануари 06, 2020, 18:44:31 pm »
Некој да препорача место за добро гиро во Солун?
Prassas.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 209
Одг: Храна
« Одговори #7279 на: Јануари 07, 2020, 21:26:50 pm »
Некој да препорача место за добро гиро во Солун?
Prassas.
Дали паркингот околу се плаќа?

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2366
Одг: Храна
« Одговори #7280 на: Јануари 08, 2020, 00:25:11 am »
ne

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4591
Одг: Храна
« Одговори #7281 на: Јануари 11, 2020, 13:32:58 pm »
Сам дома :)
Крваво џигерче со брдо лук и магдонос :)Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

« Последно менување: Јануари 11, 2020, 13:40:34 pm Mikius »

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6264
Одг: Храна
« Одговори #7282 на: Јануари 11, 2020, 14:17:00 pm »
Како би легнала една цигара по овакво кркање ;D
Tocno, dzabe ti e sve bez cigari, e i ja gi ostajv ama ne e to to zivotot, koj shto saka neka kaze.
A i pokke shteta kje naprajs so toa mrsnoto gore, nego so 5 cigari. Barem taka na guglo pishe.

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4591
Одг: Храна
« Одговори #7283 на: Јануари 11, 2020, 14:41:03 pm »
Остави гугло шо пише, ако не јадеш мрсно ќе ти шкрипат зглобовите и ќе трчаш да купиш апови од полжави ;D

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2366
Одг: Храна
« Одговори #7284 на: Јануари 11, 2020, 15:28:58 pm »
Double cheeseburger @ M's streetfood. Одличен.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Храна
« Одговори #7285 на: Јануари 20, 2020, 11:41:27 am »
Обично не сликам по кафани али ова вредеше


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25915
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Храна
« Одговори #7286 на: Јануари 20, 2020, 12:30:24 pm »
Туууу браво!

Каде ова?

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4591
Одг: Храна
« Одговори #7287 на: Јануари 20, 2020, 12:48:01 pm »
Интересно, ама тоа ренданиците кашкавал, сирење, што ли, одозгора не им требало.

Пиперката ѕвони, можеле повеќе да стават наместо ренданици.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20261
Одг: Храна
« Одговори #7288 на: Јануари 20, 2020, 13:22:22 pm »
Ми се направи мерак, сѐ додека не ја видов пепељарата доле :(
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Храна
« Одговори #7289 на: Јануари 20, 2020, 13:37:15 pm »
Илинденска куќа ..