Автор Тема: Дакар 2015  (Прочитано 9486 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16145
 • Keep it 100
Одг: Дакар 2015
« Одговори #30 на: Јануари 08, 2015, 16:40:37 pm »

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: Дакар 2015
« Одговори #31 на: Јануари 08, 2015, 16:53:21 pm »
Добро бе, толку ли не можат да најдат Французинка што подобро чита Англиски?

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16145
 • Keep it 100
Одг: Дакар 2015
« Одговори #32 на: Јануари 09, 2015, 13:38:12 pm »

 :-\

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758
Одг: Дакар 2015
« Одговори #33 на: Јануари 15, 2015, 00:21:46 am »
http://www.liveleak.com/view?i=e16_1421274350


Атрактивни тумбања

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16145
 • Keep it 100
Одг: Дакар 2015
« Одговори #34 на: Јануари 16, 2015, 16:12:35 pm »
« Последно менување: Јануари 16, 2015, 16:28:12 pm Fic_CC »

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Дакар 2015
« Одговори #35 на: Јануари 17, 2015, 03:49:09 am »
Ќе почека Пежо за догодина ако може да постигне подобар резултат.Се гледа дека треба искуство за Дакар и не е како другите серии каде со добар модел одма си компетитивен.Од првите 5 на таблеа, 4 се Мини и само ептен голема несреќа може да го спречи Ал Атија да победи по втор пат.
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni