Автор Тема: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four  (Прочитано 27994 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26532
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #90 на: Јануари 30, 2021, 19:26:28 pm »
Мартин... Во 2014.

Ова е едно кратко серијалче за проект кој сеуште трае, т.е. е во фаза на изработка.

:D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 15056
 • ВМРО 206 1.4i
  • Follow @martinskiiiii and @206.rally
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #91 на: Јануари 30, 2021, 19:38:14 pm »
That didn't age well ;D

Не го глеав видеото ама ако е онаа кака-мрсул зелена од тамбнејлот, ич да не го глеам...

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4119
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #92 на: Февруари 01, 2021, 15:47:11 pm »
Бацеее ја за 500е ти го фарбам ова!!! ;)

Отсутен martin_bt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2499
 • Дете Битолчанче
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #93 на: Февруари 01, 2021, 22:58:37 pm »
That didn't age well ;D


Не е мрсул, млеко бела е, со црно кровче. Мене ме бендисва, го има тој класичен изглед. Едвај чекам наредна епизода.
Не го глеав видеото ама ако е онаа кака-мрсул зелена од тамбнејлот, ич да не го глеам...
Што вредат коњските сили ако зад воланот седи магаре ... ? ;D


Отсутен velkov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 636
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #94 на: Февруари 01, 2021, 23:26:33 pm »
33 епизоди и го офарбаа беж, светло БЕЖ....

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1712
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #95 на: Февруари 02, 2021, 11:14:10 am »
Не разбирате вие, слонова коска е тоа! 😂