Автор Тема: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four  (Прочитано 17193 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 930
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #75 на: Ноември 20, 2018, 13:25:01 pm »
Луди се скроз.

Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 930
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #76 на: Февруари 05, 2019, 08:33:00 am »
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24330
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #77 на: Февруари 12, 2019, 06:55:58 am »
Хит ми се дечкиве. Со мерак ги гледам!

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 930
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #78 на: Февруари 12, 2019, 09:17:43 am »
Каква посветеност на детали имаат, тоа е чудо, покрај посветеноста и прецизноста им е боли глава.
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24330
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #79 на: Октомври 01, 2019, 14:19:21 pm »
Фалеле неколку епизоди во темава.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 36307
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Проект: Bad Obsession Mini GT-Four
« Одговори #80 на: Октомври 02, 2019, 20:14:31 pm »
Фалеле неколку епизоди во темава.

Изгледа зошто малце ја отупеа у задње време со OCD моментите, без ништо конкретно да се дешава :( Јас ги гледам на x2 speed на јутуп.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.