Автор Тема: Го видов..  (Прочитано 450159 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 847
Одг: Го видов..
« Одговори #5145 на: Јуни 12, 2019, 08:55:37 am »
Го видов @t0m1cA како чури низ градов со двете червени

[img]https://i.imgur.com/2unzHPi.jpg[img]

Неизбежна беше и средбата со еден од истакнатите членови на македонското подземје - удбашот @achtung

Едит: @zeroSignal повторно не ми ги отвара сликите од имгур.

Кај нашол овој толкаво комбе...
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен zlatkoa

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2699
Одг: Го видов..
« Одговори #5146 на: Јуни 12, 2019, 09:21:46 am »
Го видов @t0m1cA како чури низ градов со двете червени

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Неизбежна беше и средбата со еден од истакнатите членови на македонското подземје - удбашот @achtung

Едит: @zeroSignal повторно не ми ги отвара сликите од имгур.

Ти фалеше коса црта пред вториот img tag >>> [/img]Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3095
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Го видов..
« Одговори #5147 на: Јуни 16, 2019, 19:21:28 pm »
Го видов денес @Tischläufer како прави прекршок... Сврте полукружно на булевар Климент Охридски кај Соборна.

Срамота... :D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30476
 • Таков е животот... јебига
Одг: Го видов..
« Одговори #5148 на: Јуни 16, 2019, 19:35:33 pm »
Го видов денес @Tischläufer како прави прекршок... Сврте полукружно на булевар Климент Охридски кај Соборна.

Срамота... :D

Тоа за инает им правам прекршок тука, зошто не ставаат знак за забрането ;D
Мене не ми треба работа, мене ми требаат пари!

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7038
 • Пичлеме
Одг: Го видов..
« Одговори #5149 на: Јуни 16, 2019, 19:38:59 pm »
Светицата се испосра? После да не ја нацапа со 30км/ч? :)

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 403
Одг: Го видов..
« Одговори #5150 на: Јуни 16, 2019, 20:33:57 pm »
Кој има зелен gt tdi 97-ма? :)

Го видов на партизанска со налепница, ама не знам кој е.
Подобро мудросер во такси отколку поштен позади волан.

Отсутен Dodo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2317
Одг: Го видов..
« Одговори #5151 на: Јуни 16, 2019, 22:48:24 pm »
Го видов денес @Tischläufer како прави прекршок... Сврте полукружно на булевар Климент Охридски кај Соборна.

Срамота... :D

Тоа за инает им правам прекршок тука, зошто не ставаат знак за забрането ;D

Нема тука прекршок, ако нема знак за забрането, а нема затоа што истовремено ги пушта за право и лево и воедно на никого не сечеш пат, нема зошто да е прекршок.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 674
Одг: Го видов..
« Одговори #5152 на: Јуни 21, 2019, 09:22:36 am »
Го видов @zeroSignal  на олимписки паркиран уредно утрово, сија голфчето бомба :D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24012
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Го видов..
« Одговори #5153 на: Јуни 21, 2019, 11:41:22 am »
Ах, не сија баш, му треба перење, ама фала ти за убавите зборови! :D

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2304
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Го видов..
« Одговори #5154 на: Јуни 21, 2019, 13:03:33 pm »
Денес видени црн Civic со CarClub стикер на задно стакло кај Мајчин Дом и мислам дека беше @GixxerMKD со неговиот Civic кај МИДА.


Отсутен GixxerMKD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 26
Одг: Го видов..
« Одговори #5155 на: Јуни 21, 2019, 13:26:30 pm »
Денес видени црн Civic со CarClub стикер на задно стакло кај Мајчин Дом и мислам дека беше @GixxerMKD со неговиот Civic кај МИДА.
Бев :)

Btw, стикери има, нема, имат снемано, не ни имат имано?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24012
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Го видов..
« Одговори #5156 на: Јуни 21, 2019, 13:34:59 pm »
@GixxerMKD - Има, има. Викендов да ти дадам. :)

Отсутен miksi

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 468
Одг: Го видов..
« Одговори #5157 на: Јуни 21, 2019, 13:40:14 pm »
@GixxerMKD - Има, има. Викендов да ти дадам. :)
И Шкодата нема

Отсутен loopz

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 403
Одг: Го видов..
« Одговори #5158 на: Јуни 21, 2019, 13:42:15 pm »
Анаменеанамене? :D
Подобро мудросер во такси отколку поштен позади волан.

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1419
Одг: Го видов..
« Одговори #5159 на: Јуни 22, 2019, 19:51:25 pm »
@Rakun4e  во Сливница. Ваљда на иста свадба сме 😁