Автор Тема: Што си купивте / сакате да си купите  (Прочитано 770741 пати)

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7883
 • Пичлеме
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9630 на: Август 01, 2020, 16:08:13 pm »
Домаќин... брзав дома да стигнам да фатам евтина струја, како сум изметил мх мх мх... ама многу спуштена е и многу нископрофилни гумите, треб внимавање ;D

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4271
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9631 на: Август 01, 2020, 16:15:27 pm »
Колку kw е?

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 705
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9632 на: Август 01, 2020, 16:21:11 pm »
Си купив точак, да намалиме некое кило

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7883
 • Пичлеме
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9633 на: Август 01, 2020, 17:07:28 pm »
Колку kw е?

0.75KW e, со ремап 0.90KW :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25640
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9634 на: Август 01, 2020, 17:49:36 pm »
Домаќин... брзав дома да стигнам да фатам евтина струја, како сум изметил мх мх мх... ама многу спуштена е и многу нископрофилни гумите, треб внимавање ;D

Ќе се научиш да внимаваш малку повеќе и нема проблем.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17536
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9635 на: Август 01, 2020, 18:50:30 pm »
Добар бандаж.

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5471


Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7883
 • Пичлеме
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9638 на: Август 02, 2020, 07:32:42 am »
Ибрид.

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 705
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9639 на: Август 02, 2020, 12:48:49 pm »
Ибрид.

Ибрид, поише накај road.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3371
 • Пиши лаже
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9640 на: Август 02, 2020, 13:58:55 pm »
Сум си купил звучки 13 ки за у Матизот, да пее Синан Сакич.
Од пазар, 800 ки


Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4605
 • хаУс мајстор
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9641 на: Август 02, 2020, 16:26:50 pm »
За 8 стотки не го креваш да ти запее, па макар и рефрен да сакаш ;D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4605
 • хаУс мајстор
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9642 на: Август 03, 2020, 22:00:22 pm »
Ептен го погодил изборот братот, па да удрам една фалба у негово име :) Тојота Камри со Elegance ниво на опрема.

Sent from DHL

Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47544
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9643 на: Август 03, 2020, 22:07:26 pm »
Паметен избор. Стокмен за наредни 25 години.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1807
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9644 на: Август 03, 2020, 22:17:10 pm »
Што?! Тојота имале убави коли, бре?!

Браос и честито! :D
Ежо Магаро Венти Лаатор КозИ