Автор Тема: Излетувања, превртувања и други дешавки од најразлични тркачки шампионати  (Прочитано 62038 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100

Отсутен Vasil

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3758

Вчера на Интерлагос. Добар е Вебер, мавташе од носилката кога го носеа накај амбулантното возило.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5943
Овие немаат ABS ? 6тото видео поточно.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100
Класичен идиот качен на точак


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31364
 • Таков е животот... јебига
Чоекот тука си живее, што *ур бараат тие тука да му кажуваат него кај да вози ;D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38161
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14439
 • Цитрон Скара 1.4i
Шокојкур бараше колата? :D

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16002
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
не видов никаде навивачи, знамиња, бележано за трка, со знаци за правци итн итн.... значи ова беше нај веројатно рели на снег во сопствена режија и по сопствена иницијатива на јавен и отворен пат... и моронот со спортската кола, надрвен кур и сперма во мозокот, му ја искрши колата на човекот, а можно е и да го повредил некако... јас знам што би му правел да е ваква прикаската...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4014
 • Turbo
0:13 oд лева страна се гледа официјално лице
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38161
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
И на 0:02, 0:10,  исто така.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.