Автор Тема: Драгстер - Поликастро 11.09.2011  (Прочитано 6765 пати)

Отсутен Darko-HPG

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 204
Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« на: Септември 11, 2011, 20:26:47 pm »
Си помислив да споделам некои..... ;)

И за крај човекот..... :D« Последно менување: Септември 13, 2011, 22:08:08 pm Darkos Garage »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48612
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #1 на: Септември 11, 2011, 20:41:34 pm »
Одлично! Баш би сакал да одам следен пат!
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3309
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #2 на: Септември 11, 2011, 20:44:52 pm »
Фала друже што ни покажа што се сме пропуштиле.

Отсутен Darko-HPG

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 204
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #3 на: Септември 11, 2011, 21:02:11 pm »
Одлично! Баш би сакал да одам следен пат!

Хаха, не можам со тебе али се трудам со HX1-от  :), би било добро да дојдеш, има таму многу материјал за тебе...

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #4 на: Септември 11, 2011, 21:08:23 pm »
Па сподели уште една тура, ако има..

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #5 на: Септември 11, 2011, 23:31:44 pm »
е зш не кажавте унапред.......

Отсутен Macko CW CTR

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #6 на: Септември 11, 2011, 23:57:51 pm »
Najglavnata slika ne si ja stavil  :o
Faca :D

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9487
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #7 на: Септември 12, 2011, 00:11:21 am »
е зш не кажавте унапред.......

Кажано е пред две недели... :)

Отсутен google

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2396
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #8 на: Септември 12, 2011, 04:09:42 am »
е зш не кажавте унапред.......

Кажано е пред две недели... :)
i jas imav pisano negde ne se sekavam bas ali toa e toa...po moe mislam deka ne bese najsjajno ali za razlika od kaj nas bese ekstra.

a ke sledat i moite sliki...i klipcinja naravno

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #9 на: Септември 12, 2011, 04:30:28 am »
е зш не кажавте унапред.......

Кажано е пред две недели... :)

Интересни чудовишта ...
i jas imav pisano negde ne se sekavam bas ali toa e toa...po moe mislam deka ne bese najsjajno ali za razlika od kaj nas bese ekstra.

a ke sledat i moite sliki...i klipcinja naravno

Avtozona, гледајте и учете ...

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #10 на: Септември 12, 2011, 07:10:24 am »
Лелелеел овие не се заебаваат, имало таму озбиљни људи :D :D Колкави се турбана нек си ебе матер ;D

Следен пат не пропуштам  ;)

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1670
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #11 на: Септември 12, 2011, 09:25:17 am »
Си помислив да споделам некои..... ;)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

И за крај човекот..... :D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Ова БМВ пред две недели беше во Скопје, го гледав се врткаше низ центар.

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3684
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #12 на: Септември 12, 2011, 13:56:14 pm »
И после кај нас имало драгстер :) :) ДА ДА

Отсутен Darko-HPG

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 204
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #13 на: Септември 12, 2011, 23:39:07 pm »
Додадени видеа, има уште, споро оди аплоад дека HD..... ::)

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5454
Одг: Драгстер - Поликастро 11.09.2011
« Одговори #14 на: Септември 13, 2011, 00:25:05 am »
ajde google stavi nekoe klipce i slika da vidime kako treba  ;)