Автор Тема: Opel Kadett C 1974  (Прочитано 66903 пати)

Присутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1287
 • Велешанче
Одг: Opel Kadett C 1974
« Одговори #510 на: Септември 27, 2019, 23:39:08 pm »
Истиот одговор како и во темата со корсата. Не сум во план да ставам ксенон и фолии, па да не сметаат темиве :)
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4908
 • хаУс мајстор
Одг: Opel Kadett C 1974
« Одговори #511 на: Септември 28, 2019, 05:42:56 am »
Ај, ќе ти пројде...
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3500
 • MadaFunker
Одг: Opel Kadett C 1974
« Одговори #512 на: Септември 28, 2019, 15:42:50 pm »
New blood of old school

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Opel Kadett C 1974
« Одговори #513 на: Септември 30, 2019, 17:05:07 pm »
Не може клуч :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.